Varoitus: Clinic estetic

Varasin marraskuun alussa lasertoimenpiteen Sofia Kazakoville Clinic esteticiin. Toimenpide piti toteuttaa tänään 1,5 kk varauksen tekemisestä, jotta voin toipua siitä joululomani aikana.

Klinikka oli kuitenkin kiinni, eikä aikaa oltu peruttu. Puhelimeen ei luonnollisesti vastattu, kun ei ovikelloonkaan.
Soitin kilpailijalle ja sieltä löytyi toimenpideaika samalle päivälle.

Uskomattoman kuuloista toimintaa clinic esteticilta. Vahva suositus kiertämään tämä klinikka kaukaa ja suuntaamaan naapuriklinikan ovelle 👍
7362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Esteticalla joku ikivanha laserlaite. Ei ei ei sinne !

Äänestä
  • Olen käynyt siellä laserhoidossa kahdesti 2012 ja 2020 ja voin todellakin suositella sen olevan todella hyvä ja tehokas.

    Äänestä

Aika siis piti olla eilen 23.12.?
S.K. on lnstansa mukaan lomalla Thaimaassa...

Äänestä

Itse varaamani ajat ovat aina pitäneet ja olen niitä myös saanut helposti muutettua oman tarpeeni mukaan.

Äänestä
  • Mun ajat ei koskaan pitäneet siellä. En käy enää. Pahimmillaan odotin 1,5 tuntia puudutetuin huulin (huulien täyttö) ja lopulta kun pääsin toimenpiteeseen oli koko puudutus jo hävinnyt. Ei edes anteeksipyyntöä. Viimeinen pisara mulle oli kun olin menossa jälkikontrolliin botox-hoidon jälkeen ja Sofia ei halunnut edes kuunnella miksi olin tyytymätön. Totesi vain, että juu se alkaa näkyä vasta kolmen kuukauden päästä. Höpö höpö. Enkä muutenkaan halua enää tukea koko paikkaa, kun Sofia on alkanut oman propagandansa VKK-puolueen nimissä. Kirjoittelee pitkiä rokotevastaisia kirjoituksia viitaten ”luotettaviin” lähteisiin ja jos joku on eri mieltä ja viittaa muihin lähteisiin, hän ei suostu lainkaan vastaanottamaan kritiikkiä. Sitä paitsi hänen Suomen kielen taitonsa ei riitä niiden juttujen kirjoittamiseen. Joku siellä niitä hänelle rustailee. Summa summarum, omat kokemukset hoidoista pääosin ok, mutta palvelusta huonot ja VKK ei edusta mun arvojani pätkääkään, joten jätän ko. yrityksen väliin.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mun ajat ei koskaan pitäneet siellä. En käy enää. Pahimmillaan odotin 1,5 tuntia puudutetuin huulin (huulien täyttö) ja lopulta kun pääsin toimenpiteeseen oli koko puudutus jo hävinnyt. Ei edes anteeksipyyntöä. Viimeinen pisara mulle oli kun olin menossa jälkikontrolliin botox-hoidon jälkeen ja Sofia ei halunnut edes kuunnella miksi olin tyytymätön. Totesi vain, että juu se alkaa näkyä vasta kolmen kuukauden päästä. Höpö höpö. Enkä muutenkaan halua enää tukea koko paikkaa, kun Sofia on alkanut oman propagandansa VKK-puolueen nimissä. Kirjoittelee pitkiä rokotevastaisia kirjoituksia viitaten ”luotettaviin” lähteisiin ja jos joku on eri mieltä ja viittaa muihin lähteisiin, hän ei suostu lainkaan vastaanottamaan kritiikkiä. Sitä paitsi hänen Suomen kielen taitonsa ei riitä niiden juttujen kirjoittamiseen. Joku siellä niitä hänelle rustailee. Summa summarum, omat kokemukset hoidoista pääosin ok, mutta palvelusta huonot ja VKK ei edusta mun arvojani pätkääkään, joten jätän ko. yrityksen väliin.

    Todella huonoja kokemuksia palvelusta. Ja nythän tuo on muutenkin villiksi heittäytynyt koko ihminen. VKK todella aivopessyt hänet. Tai Putin.

    Äänestä

Tokentubesta löytyy paljon puhuva video Sofia K:sta. Käykääpä kurkkaamassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Varasin marraskuun alussa lasertoimenpiteen Sofia Kazakoville Clinic esteticiin. Toimenpide piti toteuttaa tänään 1,5 kk varauksen tekemisestä, jotta voin toipua siitä joululomani aikana.

Klinikka oli kuitenkin kiinni, eikä aikaa oltu peruttu. Puhelimeen ei luonnollisesti vastattu, kun ei ovikelloonkaan.
Soitin kilpailijalle ja sieltä löytyi toimenpideaika samalle päivälle.

Uskomattoman kuuloista toimintaa clinic esteticilta. Vahva suositus kiertämään tämä klinikka kaukaa ja suuntaamaan naapuriklinikan ovelle 👍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu