Aikanaan keväällä -19 Minin korjauksessa käyttivät auton omia työkaluja( nahkapussi), jotka sitten hukkasivat ja kun asian otin puheeksi niin kielsivät jyrkästi näin tehneensä( käyttävät aina omia työkaluja) ja itselle jäi olo kuin idiootille tiskillä em. asiaa selvittäessä.
Myöhemmin syksyllä autoa kolhittiin ja tehtiin kolarikorjausta niin taas sama homma ... nyt vaan nahkapussi oli jätetty auki takakompulaan, mistä huomasin että taas oli jotain kateissa.
Olen selvittelyn jälkeen saanut tavarani takaisin, mutta olen etsimässä nyt toista huoltopaikkaa Tampereelta. EN TODELLAKAAN SUOSITTELE Tampereen autokeskuksen huoltoa tai ylipäätään tätä liikettä kenellekään!
Todella huonoa palvelua Tampereen autokeskuksessa
Anonyymi
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Nykyautoissa ei ole työkaluja, koko homma haiskahtaa VIHApuheelta. sinivaloja odotellen...
- Anonyymi
Tampereella kaikki on nykyään jo romahtanut,en tajua miksi kukaan enää asuu tuolla nistikylässä.
- Anonyymi
Omituista kun on käyty nahkapussilla joka kerta hipelöimässä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2083286Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391658Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus971513- 921409
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461354Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1601276Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121208Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231039Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89942Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.55872