Tässä keskustelussa keskustellaa nsiitä kuinka isketään yhteiskuntamme naraspuolinen yksilö.
Näin saat naisen takuu varmasti
8
169
Vastaukset
- Anonyymi
Sanoisin, että se mikä pätee yhteen, ei päde kaikkiin ja ihan sama onko kyseessä nainen tai mies.
- Anonyymi
On varmaan olemassa temppuja, joilla saa aina varmasti jonkun naisen. Sellaista temppua ei kuitenkaan ole olemassakaan, jolla saisi aina kenet tahansa naisen.
Naisena en kuitenkaan tunne yhtään ko. temppua. - Anonyymi
No aika varmasti saa maksullisen jos vain rahaa on tarpeeksi.
Kun nainen tulee naaman eteen lässyttään jonninjoutavuuksiaan niin sanot että et halua kuulla pintahöttö smalltalkia vaan että sinua kiinnostaa ihminen siellä kuoren alla eikä sirkustouhut.
Näin ehkäpä hän alkaa puhumaan sisäisellä äänellään huulien kautta ja se on aina ihana asia.
Totuus.- Anonyymi
Joka äijä saa naisen jos haluaa,on taas eriasia kuinka korkealla se rima on!!
Mitä haetaan ja mitä pystytään tarjoamaan.. - Anonyymi
Kaikki naiset on maksullisia.Ilmaista lounasta ei ole eikä ilmaista pillua !
Tavalla tai toisella aina mies maksaa perseestä kyllä jämti on näin sano jämpi on näin!
t: mies53tre - Anonyymi
Tälleen nättinä naisena voin sanoa semmoisen kuningasvinkin että sen sijaan että lässytät autostasi tai duunistasi, niin kysyppä välillä minustakin. Aika usein nimittäin käy niin, että äijä tuntuu deittailevan jotain mielikuvitustyttöä mun sijaan ja sitten ihmettelee kun multa menee maku. Omituista, kun ne sitten itkee perään, tuskinhan ne edes tunsi mua. Ihan liian usein se menee just niin, että minä kyselen vaikka mitä, jotta saan selville että minkälainen ihminen tuo nyt on, mutta se oikea kiinnostus ei olekaan vastavuoroista. Eikös tuo ole niinkuin mies deittailisi epämääräisen deittisaitin bottia, mutta livenä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä921949Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2781781Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3081584Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1851460Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em921053- 511007
- 56987
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56978- 67954
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40941