tiedättekö te että toi children of bodom on paras se jyrää !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja the 69 eyes jyrää se lost boys !!!!!!! korn on aivan huono ja sitte toi him ja kotiteollisuus !!!!
children of bodom
15
1955
Vastaukset
- Hynynenenenen
Kotiteollisuus on paras!
- touni 2
kuule toi kotiteollisuus ov vähä paska ja children of bodom him ja kotiteollisuus on heviä sano toi sun kaikkille kamuille !!!!!!!!!!!!!!!11...
- hynynenisbest
Perkeleen horo kotiteollisuus on paras
- fake_plastic_girl
säälittäviä lässypässylää bändejä... ei kelpais edes tuutu lauluiks....
- 12534
...Palsta C.o.b on Suomalainen samoin 69 eyes ja him. 69 Eyes ei ole edes heviä.(Eikä HIMkään mun mielestä, Enkä tiedä onko).
- 12534
...Kotiteollisuus.
- että
12534 kirjoitti:
...Kotiteollisuus.
Kotiteollisuus on suomalaista.
Kyllä se heviä on. että kirjoitti:
Kotiteollisuus on suomalaista.
Kyllä se heviä on.Kotiteollisuus aloitti Sielun Veljet-pohjaisena rock-yhtyeenä ja soittaa nykyään junttirockia hieman raskaammalla kitarasoundilla. Ei se ole heviä.
Children of Bodom on paskaa, ja sama pätee HIMiin ja 69 Eyesiin mistä löytyy muuten ärsyttävimmät mässyt tästä maasta - varsinkin tämä rumpali on semmoinen että se suorastaan kerjää nyrkkiä naamaansa.- satans child
HIM ei ole heviä vaan love metallia.
- deathguy
Kurkkupurkki kirjoitti:
Kotiteollisuus aloitti Sielun Veljet-pohjaisena rock-yhtyeenä ja soittaa nykyään junttirockia hieman raskaammalla kitarasoundilla. Ei se ole heviä.
Children of Bodom on paskaa, ja sama pätee HIMiin ja 69 Eyesiin mistä löytyy muuten ärsyttävimmät mässyt tästä maasta - varsinkin tämä rumpali on semmoinen että se suorastaan kerjää nyrkkiä naamaansa.Tuhma äijä! =) Hyvähän että jotkut suomalaisetkin "mässyt" kelpaavat suurelle yleisölle tuolla maailmalla.
- KaamosMaster
satans child kirjoitti:
HIM ei ole heviä vaan love metallia.
Him ei ole mitään metallia. Se on kitarapoppia. Children of bodom on kyllä kova. Sanokaa "true" hevarit mitä haluatte.
deathguy kirjoitti:
Tuhma äijä! =) Hyvähän että jotkut suomalaisetkin "mässyt" kelpaavat suurelle yleisölle tuolla maailmalla.
Voiko 500 000 kärpästä olla väärässä, onko paska hyvää? :)
- thegodofallmortal
huonoin provo mitä olen tähän mennessä nähny täällä
- Gethsemane
Eipä sitä varmaan tarvitse täällä kaikille ilmottaa mistä sä pidät ja mistä et.
- Trollhorn
voi kun olen vähän myöhässä keskustelussa. mutta on se niin mukava katsella kun piltit tappelevat siitä kuka heistä on kovin. junttirokkia? tämän kirjoittaja ei ole tainnut tajuta jääräpäisen suomimetallin ja lihan iloja. ah ahtaita aikoja. kirjoittakaahan takasin sitten kun karvat kasvaa. (maitohaivenia ei lasketa.)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 213560
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu303403Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt503371Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka513025Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222849Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod192594Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132325MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142135Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281737IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1321348