Etta Alkaa inhota ihmiskuntaa?
Liittyyko ylosnousemusoireisiin
18
125
Vastaukset
- Anonyymi
Voi olla. Ja palokuntaa.
- Anonyymi
Sittenhan minun pitaisi Ottaa osaa bildebergiin niin Ei tarvitse henry kissingerin yksin pohtia, kuinka listia puolet ihmiskunnasta.
- Anonyymi
Jeesushan rakasti syntisiä...
Luulen että liittyy perkeeleeseen....- Anonyymi
Anteeksi, en vain usko etta kaikki avaruusolennot ovat hyvia. Taivaassahan oli sota luciferin ja jumala enkelien valilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Anteeksi, en vain usko etta kaikki avaruusolennot ovat hyvia. Taivaassahan oli sota luciferin ja jumala enkelien valilla.
Juu saattaa olla etta Alan oivaltaa missa suhteessa menen
Metsaan.... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu saattaa olla etta Alan oivaltaa missa suhteessa menen
Metsaan....Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Armo. Ihan minäkin ihmisenä vihaan pahaa,kuten lasten (mitä meille tuli 2015 ennätys määrä) raiskauksia,tappamista,huumeita,väkivaltaa.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Armo. Ihan minäkin ihmisenä vihaan pahaa,kuten lasten (mitä meille tuli 2015 ennätys määrä) raiskauksia,tappamista,huumeita,väkivaltaa..Sielu on tullut tänne kehon muodossa kokemaan kokemuksia, olkoon ne sitten vaikka pahoja. Sielun täytyy kokea miltä esim, raiskaus ja tappo tuntuu. Kehon hyvinvoinnista ei niin väliä. Näiltä seisomisilta voisinkin sanoa, että poliisin voi lopettaa. Antaa ihmisten tehdä niinkuin sielu haluaa.
Mutta se ei ole ihmisen vika jos sielu haluaa, siksi armo.
- Anonyymi
Sillä ei ole mitään sijaa nyt ja kuten on ilmoitettu.
- Anonyymi
Kuntiahan on, kuten muuttokuntia, kriisikuntia ja poliisikuntia. Ennen kuin keksiä ehditään.
- Anonyymi
Välinpitämättömyys on ainakin nyt just yks oire, eli jos sinua ei vaan kiinnosta mikään niin olet ylösnousemassa.
- Anonyymi
VAIHDA PALSTAA!!!
- Anonyymi
Ja IHANNENAISESI ON???
- Anonyymi
Miksi hikeennyt?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi hikeennyt?
Bernadette soubirous.
- Anonyymi
Ymmärrät että sielu on täällä kehon muodossa kokemassa kokemuksia, joten jos jonkun sielu haluaa kokea jonkun pahan asian niin sit hän kokee.
Eli sinusta on tullut välinpitämätön muiden ihmisten tarinoille, sinua ei kiinnosta muu kuin mitä sinun sielu haluaa.
https://youtu.be/icCIkh-FL8A - Anonyymi
Ei minulla.
Minulla tämä ylösnousemus tapahtuu ihan yhtenään hänet nähdessäni, tai häntä ajatellessani, eikä siihen liity kuin rakkaudellisia tunteita.
Joskus aamuisin voi näkyä aamu-ylösnousemuksen yhteydessä kivistävää sinertävyyttä, jos alaslaskeumusta ei meinaakaan alaata kuulumaan tuntikausiin, jos vaikka olen nähnyt hänestä kauniita unia, joita en vaikka näin vapaapäivänä saa mielestäni.
Se voi olla vähän kiusallista, jos ylösnousemus rupiaa alkamaan kesken töiden, kun hänen tuoksunsa sekoittaa pääni ja jos hän vielä vaikka kismittelee. On pakko yrittää katsoa muualle, mutta en meinaa saada katsettani irti hänen rinnoistaan. Onneksi on pakko, ettei hän huomaa minun toljottavan, mutta jos hän kumartuu nostamaan jotain, on peli menetetty!!!!!
”Alas poika!!!! Nyt kunnolla siellä!!!! Vai pitääkö läppäästä!!!”- Anonyymi
Siitä puhe mistä puute.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017573
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075658- 835077
- 1394466
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113170- 542869
- 522779
- 612397
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102384Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561986