Etta Alkaa inhota ihmiskuntaa?
Liittyyko ylosnousemusoireisiin
18
161
Vastaukset
- Anonyymi
Voi olla. Ja palokuntaa.
- Anonyymi
Sittenhan minun pitaisi Ottaa osaa bildebergiin niin Ei tarvitse henry kissingerin yksin pohtia, kuinka listia puolet ihmiskunnasta.
- Anonyymi
Jeesushan rakasti syntisiä...
Luulen että liittyy perkeeleeseen....- Anonyymi
Anteeksi, en vain usko etta kaikki avaruusolennot ovat hyvia. Taivaassahan oli sota luciferin ja jumala enkelien valilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Anteeksi, en vain usko etta kaikki avaruusolennot ovat hyvia. Taivaassahan oli sota luciferin ja jumala enkelien valilla.
Juu saattaa olla etta Alan oivaltaa missa suhteessa menen
Metsaan.... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu saattaa olla etta Alan oivaltaa missa suhteessa menen
Metsaan....Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Armo. Ihan minäkin ihmisenä vihaan pahaa,kuten lasten (mitä meille tuli 2015 ennätys määrä) raiskauksia,tappamista,huumeita,väkivaltaa.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Armo. Ihan minäkin ihmisenä vihaan pahaa,kuten lasten (mitä meille tuli 2015 ennätys määrä) raiskauksia,tappamista,huumeita,väkivaltaa..Sielu on tullut tänne kehon muodossa kokemaan kokemuksia, olkoon ne sitten vaikka pahoja. Sielun täytyy kokea miltä esim, raiskaus ja tappo tuntuu. Kehon hyvinvoinnista ei niin väliä. Näiltä seisomisilta voisinkin sanoa, että poliisin voi lopettaa. Antaa ihmisten tehdä niinkuin sielu haluaa.
Mutta se ei ole ihmisen vika jos sielu haluaa, siksi armo.
- Anonyymi
Sillä ei ole mitään sijaa nyt ja kuten on ilmoitettu.
- Anonyymi
Kuntiahan on, kuten muuttokuntia, kriisikuntia ja poliisikuntia. Ennen kuin keksiä ehditään.
- Anonyymi
Välinpitämättömyys on ainakin nyt just yks oire, eli jos sinua ei vaan kiinnosta mikään niin olet ylösnousemassa.
- Anonyymi
VAIHDA PALSTAA!!!
- Anonyymi
Ja IHANNENAISESI ON???
- Anonyymi
Miksi hikeennyt?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi hikeennyt?
Bernadette soubirous.
- Anonyymi
Ymmärrät että sielu on täällä kehon muodossa kokemassa kokemuksia, joten jos jonkun sielu haluaa kokea jonkun pahan asian niin sit hän kokee.
Eli sinusta on tullut välinpitämätön muiden ihmisten tarinoille, sinua ei kiinnosta muu kuin mitä sinun sielu haluaa.
https://youtu.be/icCIkh-FL8A - Anonyymi
Ei minulla.
Minulla tämä ylösnousemus tapahtuu ihan yhtenään hänet nähdessäni, tai häntä ajatellessani, eikä siihen liity kuin rakkaudellisia tunteita.
Joskus aamuisin voi näkyä aamu-ylösnousemuksen yhteydessä kivistävää sinertävyyttä, jos alaslaskeumusta ei meinaakaan alaata kuulumaan tuntikausiin, jos vaikka olen nähnyt hänestä kauniita unia, joita en vaikka näin vapaapäivänä saa mielestäni.
Se voi olla vähän kiusallista, jos ylösnousemus rupiaa alkamaan kesken töiden, kun hänen tuoksunsa sekoittaa pääni ja jos hän vielä vaikka kismittelee. On pakko yrittää katsoa muualle, mutta en meinaa saada katsettani irti hänen rinnoistaan. Onneksi on pakko, ettei hän huomaa minun toljottavan, mutta jos hän kumartuu nostamaan jotain, on peli menetetty!!!!!
”Alas poika!!!! Nyt kunnolla siellä!!!! Vai pitääkö läppäästä!!!”- Anonyymi
Siitä puhe mistä puute.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2001546
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58961Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85902
- 53826
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t264738Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10730Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338681Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58674Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74666