Etta Alkaa inhota ihmiskuntaa?
Liittyyko ylosnousemusoireisiin
Anonyymi
18162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Voi olla. Ja palokuntaa.
Sittenhan minun pitaisi Ottaa osaa bildebergiin niin Ei tarvitse henry kissingerin yksin pohtia, kuinka listia puolet ihmiskunnasta.
Jeesushan rakasti syntisiä...
Luulen että liittyy perkeeleeseen....
Anteeksi, en vain usko etta kaikki avaruusolennot ovat hyvia. Taivaassahan oli sota luciferin ja jumala enkelien valilla.
Juu saattaa olla etta Alan oivaltaa missa suhteessa menen
Metsaan....
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Jesus Rakasti syntisia mutta vihasi syntia?
Armo. Ihan minäkin ihmisenä vihaan pahaa,kuten lasten (mitä meille tuli 2015 ennätys määrä) raiskauksia,tappamista,huumeita,väkivaltaa..
Sielu on tullut tänne kehon muodossa kokemaan kokemuksia, olkoon ne sitten vaikka pahoja. Sielun täytyy kokea miltä esim, raiskaus ja tappo tuntuu. Kehon hyvinvoinnista ei niin väliä. Näiltä seisomisilta voisinkin sanoa, että poliisin voi lopettaa. Antaa ihmisten tehdä niinkuin sielu haluaa.
Mutta se ei ole ihmisen vika jos sielu haluaa, siksi armo.
Sillä ei ole mitään sijaa nyt ja kuten on ilmoitettu.
Kuntiahan on, kuten muuttokuntia, kriisikuntia ja poliisikuntia. Ennen kuin keksiä ehditään.
Välinpitämättömyys on ainakin nyt just yks oire, eli jos sinua ei vaan kiinnosta mikään niin olet ylösnousemassa.
VAIHDA PALSTAA!!!
Ja IHANNENAISESI ON???
Miksi hikeennyt?
Bernadette soubirous.
Ymmärrät että sielu on täällä kehon muodossa kokemassa kokemuksia, joten jos jonkun sielu haluaa kokea jonkun pahan asian niin sit hän kokee.
Eli sinusta on tullut välinpitämätön muiden ihmisten tarinoille, sinua ei kiinnosta muu kuin mitä sinun sielu haluaa.
https://youtu.be/icCIkh-FL8A
Ei minulla.
Minulla tämä ylösnousemus tapahtuu ihan yhtenään hänet nähdessäni, tai häntä ajatellessani, eikä siihen liity kuin rakkaudellisia tunteita.
Joskus aamuisin voi näkyä aamu-ylösnousemuksen yhteydessä kivistävää sinertävyyttä, jos alaslaskeumusta ei meinaakaan alaata kuulumaan tuntikausiin, jos vaikka olen nähnyt hänestä kauniita unia, joita en vaikka näin vapaapäivänä saa mielestäni.
Se voi olla vähän kiusallista, jos ylösnousemus rupiaa alkamaan kesken töiden, kun hänen tuoksunsa sekoittaa pääni ja jos hän vielä vaikka kismittelee. On pakko yrittää katsoa muualle, mutta en meinaa saada katsettani irti hänen rinnoistaan. Onneksi on pakko, ettei hän huomaa minun toljottavan, mutta jos hän kumartuu nostamaan jotain, on peli menetetty!!!!!
”Alas poika!!!! Nyt kunnolla siellä!!!! Vai pitääkö läppäästä!!!”
Siitä puhe mistä puute.