Olen nyt ollut kuukauden ajan treffipalstalla. En ole mikään missi, mutta en rumakaan. Miehet keräävät vain kuvia ja ovat siellä leikkimässä, minulla olisi pitkä lista näistä jotka eivät tosissaan ole siellä vaan urkkimassa ihmisten tietoja. Aikuisia?
Treffipalsta huijarit
Anonyymi
4181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minä en ole huijari. En leiki enkä kerää kuvia , en pyydä naisilta lisää kuvia mutta naiset pyytää kuvia vaikka eivät ole mitään missejä ja sit eivät vastaa mitään asialliseen viestiin. Pinnallisia kaikki naiset on. Ei naiset kovin aikuisia ole eivätkä tosisaan siellä en ymmärrä miten voitte edes kuluttaa aikaa siellä kun ette etsi kumppania.
T 44 v mies
Joo ihan sama minkä ikäinen olet, tuolla et saa vastauksia naisilta vaikka olisit mikä mr. Naisilla tuntuu olevan vielä hauska piirre haussa, jos on 30, hakee 20-32 ja 40 niin hakee miestä iältään 30-42 jne.
Oli sitten minkälainen petolintu, niin sama hauska juttu jatkuu ja naiset ovat yksin. Perin merkillistä, mutta huvinsa kullakin. Kuitenkin kuvittelisi, että on kohteliasta edes vastata viesteihin. Maksulliset sivustot taas varmaankin pitävät näitä kerran profiiin tehneitä tuolla vuosikausia kaunnistamassa tilastoa vaikka kyseinen henkilö ei olisi edes maksanut niitä kalliita maksujakaan enää. Jos sitten joku kirjoittelee näille olemattomille vanhoille profiileille niin eihän vastauksia tietty tule ja vetää kyllä maineen sivustoltakin. Kuitenkin kymmeniä euroja kuukaudessa, taitaa olla parhaimmat satakin kun pyytävät eivätkä ole sen kummoisempia kuin ilmaisetkaan palstat Tanssilavalle vaan, mutta ymmärrettävää, etteivät miehen sinne yksin juuri eksy kuten naiset kyllä.
https://yle.fi/uutiset/3-11243045
niin juu paljon on feikki naisiakin
https://yle.fi/uutiset/3-11243045
niin juu paljon on feikki naisiakin