Helvetin seksikäs nainen. Ehkä Suomen seksikkäin. Kauniskin on.
Amanda Ahola
12
1332
Vastaukset
- Anonyymi
on seksikkäin, panettaa aivan älyttömästi kun näkee Amandan
- Anonyymi
Minkä tyylisiä miehiä te itse olette jotka tykkäätte tuollaisista Amandan tyylisistä naisista? Ihan vaan mielenkiinnosta kysyn..
- Anonyymi
Ei mun tyyppiä ainakaan tollaiset :( Älkää vaan naiset ottako mallia hänestä?
- Anonyymi
Voi ei. Tuo on ihan järkky . Googlen kuvahaku toi paljon kuvia. Ilmeisti tuo tyttö on ollut ihan nätti tyttö syntyjäään, mutta mutta nuo silikoni huulet ei istu tuohon päähän ollenkaan. Tisuista vaikea päätellä. Olettaisin olevan silikonia pullollaan. Toivottavasti saa rahat takaisin ja hyvät korvaukset päälle silpojiltaan.
Kyllä nuo tuommoiset rumennusleikkaukset pitäisi lailla kieltää ! - Anonyymi
Amanda on seksikäs nainen, jotku jaksaa ruikuttaa kun naine tihkuu seksikkyyttä.
- Anonyymi
Mutta makuja on varmaan monia...
- Anonyymi
Mutta makuja on varmaan monia...
- Anonyymi
Aivan liian pornolta näyttää ja epäaidolta. Ei vetoa minuun muovinukke
- Anonyymi
No nyt! Ei ole todellakaan luonnollisen näköinen, mutta miksi kaikilla pitäisi olla luomutissit ja luomunaama? Kyllä tänne mahtuu monenlaisia. Keinotekoinenkin voi olla kaunista. Isot silikonit ja täyteläiset huulet näyttää helvetin hyvältä ja seksikkäältä joillakin, mutta ei kaikilla. Toiset on kauniimpia luonnollisina.
- Anonyymi
Piti oikein tarkistaa että kuka tuo Amanda on.
Mutta kun katsoi hänen kasvojaan niin se on näitä nykyajan "eskimonaamoja" joita Suomessa on koko ajan enemmän ja enemmän. Se ei suoraan liity lihavuuteen koska esim. Vierumäen urheiluopiston tytöillä siinä kalenterissa vain neljällä on suomalaiset kasvonpiirteet. Esim. eläinlääketieteellisen kaleterissa huomattavasti useammalla on suomalaiset kasvonpiirteet.
Olen tuttujen kanssa miettinyt että mistä se johtuu. Evoluutiosta ei voi olla kyse koska evoluutio toimii vuosisatojen periodilla. Eikä kyse ole lihavuudesta koska laihoillakin on "eskimonaamoja". Nässä kasvonpiirteissä kasvoista tulee sivusuunnasta katsottuna litteitä, poskipäitä ei ole ja jos onkin, ne ovat poikkeuksellisen alhaalla. Edestä päin katsottuna kasvot eivät ole timantin muotoiset vaan tasapaksut. Kapea leukakin muotoutuu leveäksi ja pyöreäksi.
Mikä saa nämä muutokset aikaan? Kuten myös nykyteinien "lyhyet jalat". Naisella jalkojen mittasuhde pitäisi olla pidempi suhteessa selkärankaan kuin miehillä. Mutta nykynuoret ovat poikkeuksetta lyhytjalkaisia.
MItä muokkaa elimistömme mittaushteita syntymän jälkeen? Onko se äidinmiadon vastike? Onko se Mac-donalds, aspartaami? Energiajuomat? e-pillerit? Mikä?
Muutoksen pitää alkaa ennen murrosikää tai sen aikana. Sillä murrosiässä monet luonnollisen näköiset tyttölapset ovat muuttuneet näiksi eskimolapsiksi. Ja sen jälkeen loppuiän piirteet ovat ja pysyvät. ei voi sanoa mitään kun ei oo kuvaa
- Anonyymi
Oli ennen noita toimenpiteitä kaunis nuori nainen nyt eskimo naama.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681729
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!551614Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka691192Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella
Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r1121179- 1111008
Ihana juhannusperinne
Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa56921Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa
Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s89872La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta
La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt9764Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...57753- 59725