Helvetin seksikäs nainen. Ehkä Suomen seksikkäin. Kauniskin on.
Vastaukset 12
- Anonyymi
on seksikkäin, panettaa aivan älyttömästi kun näkee Amandan
- Anonyymi
Minkä tyylisiä miehiä te itse olette jotka tykkäätte tuollaisista Amandan tyylisistä naisista? Ihan vaan mielenkiinnosta kysyn..
- Anonyymi
Ei mun tyyppiä ainakaan tollaiset :( Älkää vaan naiset ottako mallia hänestä?
- Anonyymi
Voi ei. Tuo on ihan järkky . Googlen kuvahaku toi paljon kuvia. Ilmeisti tuo tyttö on ollut ihan nätti tyttö syntyjäään, mutta mutta nuo silikoni huulet ei istu tuohon päähän ollenkaan. Tisuista vaikea päätellä. Olettaisin olevan silikonia pullollaan. Toivottavasti saa rahat takaisin ja hyvät korvaukset päälle silpojiltaan.
Kyllä nuo tuommoiset rumennusleikkaukset pitäisi lailla kieltää ! - Anonyymi
Amanda on seksikäs nainen, jotku jaksaa ruikuttaa kun naine tihkuu seksikkyyttä.
- Anonyymi
Mutta makuja on varmaan monia...
- Anonyymi
Mutta makuja on varmaan monia...
- Anonyymi
Aivan liian pornolta näyttää ja epäaidolta. Ei vetoa minuun muovinukke
- Anonyymi
No nyt! Ei ole todellakaan luonnollisen näköinen, mutta miksi kaikilla pitäisi olla luomutissit ja luomunaama? Kyllä tänne mahtuu monenlaisia. Keinotekoinenkin voi olla kaunista. Isot silikonit ja täyteläiset huulet näyttää helvetin hyvältä ja seksikkäältä joillakin, mutta ei kaikilla. Toiset on kauniimpia luonnollisina.
- Anonyymi
Piti oikein tarkistaa että kuka tuo Amanda on.
Mutta kun katsoi hänen kasvojaan niin se on näitä nykyajan "eskimonaamoja" joita Suomessa on koko ajan enemmän ja enemmän. Se ei suoraan liity lihavuuteen koska esim. Vierumäen urheiluopiston tytöillä siinä kalenterissa vain neljällä on suomalaiset kasvonpiirteet. Esim. eläinlääketieteellisen kaleterissa huomattavasti useammalla on suomalaiset kasvonpiirteet.
Olen tuttujen kanssa miettinyt että mistä se johtuu. Evoluutiosta ei voi olla kyse koska evoluutio toimii vuosisatojen periodilla. Eikä kyse ole lihavuudesta koska laihoillakin on "eskimonaamoja". Nässä kasvonpiirteissä kasvoista tulee sivusuunnasta katsottuna litteitä, poskipäitä ei ole ja jos onkin, ne ovat poikkeuksellisen alhaalla. Edestä päin katsottuna kasvot eivät ole timantin muotoiset vaan tasapaksut. Kapea leukakin muotoutuu leveäksi ja pyöreäksi.
Mikä saa nämä muutokset aikaan? Kuten myös nykyteinien "lyhyet jalat". Naisella jalkojen mittasuhde pitäisi olla pidempi suhteessa selkärankaan kuin miehillä. Mutta nykynuoret ovat poikkeuksetta lyhytjalkaisia.
MItä muokkaa elimistömme mittaushteita syntymän jälkeen? Onko se äidinmiadon vastike? Onko se Mac-donalds, aspartaami? Energiajuomat? e-pillerit? Mikä?
Muutoksen pitää alkaa ennen murrosikää tai sen aikana. Sillä murrosiässä monet luonnollisen näköiset tyttölapset ovat muuttuneet näiksi eskimolapsiksi. Ja sen jälkeen loppuiän piirteet ovat ja pysyvät. ei voi sanoa mitään kun ei oo kuvaa
- Anonyymi
Oli ennen noita toimenpiteitä kaunis nuori nainen nyt eskimo naama.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7053040Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E71943- 42817
- 69756
- 88637
Olen pahoillani
Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi43549Poutalan onnettomuus
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit48526Harvinaisin persoonallisuustyyppi
Vihdoin löytyi selitys sille mitä olen. En olisi uskonut että löytyisi. Signs You Are the Rarest Personality Type o80465Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta
Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k25460Taisin vihdoin saada sinut ulos luuristani stalkkeri
Et selvästikään ole niin pätevä kuin luulet. Tai minä niin huono.82451