Amanda Ahola

Anonyymi

Helvetin seksikäs nainen. Ehkä Suomen seksikkäin. Kauniskin on.

12

1336

Äänestä

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      on seksikkäin, panettaa aivan älyttömästi kun näkee Amandan

    • Anonyymi

      Minkä tyylisiä miehiä te itse olette jotka tykkäätte tuollaisista Amandan tyylisistä naisista? Ihan vaan mielenkiinnosta kysyn..

    • Anonyymi

      Ei mun tyyppiä ainakaan tollaiset :( Älkää vaan naiset ottako mallia hänestä?

    • Anonyymi

      Voi ei. Tuo on ihan järkky . Googlen kuvahaku toi paljon kuvia. Ilmeisti tuo tyttö on ollut ihan nätti tyttö syntyjäään, mutta mutta nuo silikoni huulet ei istu tuohon päähän ollenkaan. Tisuista vaikea päätellä. Olettaisin olevan silikonia pullollaan. Toivottavasti saa rahat takaisin ja hyvät korvaukset päälle silpojiltaan.

      Kyllä nuo tuommoiset rumennusleikkaukset pitäisi lailla kieltää !

    • Anonyymi

      Amanda on seksikäs nainen, jotku jaksaa ruikuttaa kun naine tihkuu seksikkyyttä.

      • Anonyymi

        Mutta makuja on varmaan monia...


      • Anonyymi

        Mutta makuja on varmaan monia...


      • Anonyymi

        Aivan liian pornolta näyttää ja epäaidolta. Ei vetoa minuun muovinukke


    • Anonyymi

      No nyt! Ei ole todellakaan luonnollisen näköinen, mutta miksi kaikilla pitäisi olla luomutissit ja luomunaama? Kyllä tänne mahtuu monenlaisia. Keinotekoinenkin voi olla kaunista. Isot silikonit ja täyteläiset huulet näyttää helvetin hyvältä ja seksikkäältä joillakin, mutta ei kaikilla. Toiset on kauniimpia luonnollisina.

    • Anonyymi

      Piti oikein tarkistaa että kuka tuo Amanda on.

      Mutta kun katsoi hänen kasvojaan niin se on näitä nykyajan "eskimonaamoja" joita Suomessa on koko ajan enemmän ja enemmän. Se ei suoraan liity lihavuuteen koska esim. Vierumäen urheiluopiston tytöillä siinä kalenterissa vain neljällä on suomalaiset kasvonpiirteet. Esim. eläinlääketieteellisen kaleterissa huomattavasti useammalla on suomalaiset kasvonpiirteet.

      Olen tuttujen kanssa miettinyt että mistä se johtuu. Evoluutiosta ei voi olla kyse koska evoluutio toimii vuosisatojen periodilla. Eikä kyse ole lihavuudesta koska laihoillakin on "eskimonaamoja". Nässä kasvonpiirteissä kasvoista tulee sivusuunnasta katsottuna litteitä, poskipäitä ei ole ja jos onkin, ne ovat poikkeuksellisen alhaalla. Edestä päin katsottuna kasvot eivät ole timantin muotoiset vaan tasapaksut. Kapea leukakin muotoutuu leveäksi ja pyöreäksi.

      Mikä saa nämä muutokset aikaan? Kuten myös nykyteinien "lyhyet jalat". Naisella jalkojen mittasuhde pitäisi olla pidempi suhteessa selkärankaan kuin miehillä. Mutta nykynuoret ovat poikkeuksetta lyhytjalkaisia.

      MItä muokkaa elimistömme mittaushteita syntymän jälkeen? Onko se äidinmiadon vastike? Onko se Mac-donalds, aspartaami? Energiajuomat? e-pillerit? Mikä?

      Muutoksen pitää alkaa ennen murrosikää tai sen aikana. Sillä murrosiässä monet luonnollisen näköiset tyttölapset ovat muuttuneet näiksi eskimolapsiksi. Ja sen jälkeen loppuiän piirteet ovat ja pysyvät.

    • ei voi sanoa mitään kun ei oo kuvaa

    • Anonyymi

      Oli ennen noita toimenpiteitä kaunis nuori nainen nyt eskimo naama.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      49
      1434
    2. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      83
      1279
    3. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      276
      921
    4. Mikä on kaivattusi ikä?

      🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      50
      903
    5. Kaipaako eräs nainen J-miestä

      Salaisuutta voisi hieman raottaa.
      Ikävä
      78
      898
    6. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      200
      878
    7. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      124
      820
    8. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      228
      806
    9. Oletko kaivattusi tyyppiä

      Ulkoisesti tai henkisesti? Mitä veikkaat?
      Ikävä
      62
      719
    10. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      11
      678
    Aihe