Ihannemies on aina se Jännämies: https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1a07f2b8-9bc1-44c2-9e39-187171f2b409
Huomioi erityisesti se viimeinen lause: "Kovia kokenut mikkeliläisnainen aloitti pakkokuljetusepisodin jälkeen uudelleen seurustelusuhteen 36-vuotiaan miehen kanssa."
Ilmankos minä ilman naista jäinkin. En tekisi hänelle pahaa. Ja totesipa se muuan hurskas pian 70 v nainen minulle omasta aloitteestaan, että kusipäämiehet saavat naisia. Näin hänet viimeksi syyskuussa, edellisen kerran 10 v sitten.
Taas kerran todistettu
12
139
Vastaukset
- Anonyymi
Sanni onneksi sai sen ihannemiehensä! Oikein jännän saikin: https://mvlehti.net/2020/01/24/paivan-twiitti-vuosi-sitten-kaikki-oli-hyvin-sitten-irtosi-paa/
Siinä moni suominainen itkeä tuhersi kateudesta, kun Sannilla meni lujaa...- Anonyymi
Toivottavasti pistävät eristykseen eli omaan koppiin vankilassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toivottavasti pistävät eristykseen eli omaan koppiin vankilassa.
Ai joo, tappoi ittensä. ok.
- Anonyymi
On niitä näköjään muitakin, jotka naisille kelpaavat Tämäkin saanut painaa ainakin kahtakymmentä paljaalla ja ne kumitetut lisäksi!
Meikäpoika kilttinä miehenä pääsi ensi kerran pukille 36 vuotiaana. Kauppiaan rouvan pukille. Ja parasta sillä kyyti olikin! Ja kaikkien naisten lukumäärä mahtuu yhden käden sormiin. Eikä lisää tule, seisokit on loppu syystä tai toisesta. Vaikka sanoi kai se joku Darwin jotain siihen suuntaan, että käyttämättömät elimet surkastuvat pois. Minulla on enää 18 sentin lerppu... - Anonyymi
Jörn oli yksi ihannemiehistä: https://www.is.fi/viihde/art-2000006390115.html Sai jörniä useampaa naista kuin valtaosa nössöistä kantasuomalaisista.
Kuolintapansa olisi voinut valita toisinkin, mutta jos se valinta lisäsi jörnimään pääsyä, niin... Valintahan oli hänen tietoinen valintansa. Suomen naisethan todistetusti valitsevat parikseen aina sen kusipäisimmän ja mieluiten vielä ulkomaalaisen.
Sinuhen sanoin: Näin on aina ollut ja näin tulee aina olemaan. - Anonyymi
Vaan on niitä muitakin: https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/83358219-c03d-49d1-be24-6fcc4d12b79a
Tässäkin tapauksessa käy selvästi ilmi, että naiset kaipaavat väkivaltaista kusipäätä. Kiltti mies on kelvotonta jätettä.- Anonyymi
Se että mies tekee kotityöt, pihatyöt, autotyöt ja palkkatyöt ei tule milloinkaan riittämään.
Se on jokaisen oma valinta mitä tekee ja mitä ei.
Jos seksin takia tekee jotakin niin silloin on erikoinen tilanne.
Itse en ole milloinkaan seksiä alkanut vonkaamaan parisuhteessa. Kotityöt ja remppahommat teen muutenkin.
Se että joutuu ostamaan seksiä kotioloissa niin sehän on sitten sama jos käy shoppailemassa myös muissa kaupoissa.
Jos seksi ei maistu kotona niin en jää sitä nillittämään tippa linssissä.
Jos hyväntahtoiseksi heittäytyis niin voisi kotona kertoa että esimerkiksi tiistai ja lauantai on seksipäivä joka tapauksessa on oma puoliso paikalla tai ei.
Päivä voi tietysti vaihdella...
- Anonyymi
Kusipäitähän ne naiset aina valitsee, ei kilttejä nössöjä:
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/8c0ce5d5-8057-4945-8c4a-517622051d14 - Anonyymi
AINA sama juttu: https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f96d874b-b803-46ae-aadc-5b3472407eb5
- Anonyymi
Aloittaja sanoo, ettei tekisi naiselle pahaa. Vaikea uskoa, kun täällä haukkuu yleistäen naisia sellaisiksi, jotka ottavat kaikki vain väkivaltaisia kumppaneita. Voisiko tuollaisen mustavalkoisen ajattelun ja turhan yleistämisen jo lopettaa?
- Anonyymi
Narsistille kelpaa nainen kuin nainen rakastaa niin itseään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!6111615Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla968801Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.104383Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka213934Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti53851Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73626- 893580
Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle133429Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.343212Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.452385