No nyt pisaratartunta vaatii 15 minuuttia

Onko mitään tyhmempää koskaan kuultu "asiantuntijan". suusta? Se, kun joku pärskäyttää parin metrin säteellä kohti tai työnnät sormesi nenään, ei vaadi kuin sekunnin.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyöstiltä unohtui välilyönnit lainausmerkkien sisäpuolelta. Että silleen.

Äänestä
  • Lainausmerkkin sisään ei todellakaan kuulu välilyönnit, ja mitä hemmetin väliä sillä on muutenkaan. On tässä tärkeämpääkin ajateltavaa.

    Äänestä

  • Enkä ole Kyösti enkä kyösti.

    Äänestä

jep tämän kaltaisten asiantuntijalausuntojen pitäisi kait vähentää huolestumista....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko mitään tyhmempää koskaan kuultu "asiantuntijan". suusta? Se, kun joku pärskäyttää parin metrin säteellä kohti tai työnnät sormesi nenään, ei vaadi kuin sekunnin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu