Niitä harvoja kertoja

Anonyymi

Kaverin kanssa laivalla, kaveri seurusteli minä perheellinen. Ajatuksissa oli kaveri vkl loppu ristely, ei naisia ei edes juttua niistä vaan ajatus ottaa ja parantaa maailmaa. No ilta tuli, ravintolassa porukaa, illan mittaan olo lämpeni ja kuinkas olla baaritiskillä kaksi noin 50v naista, lyhyissä hameissa, kovasti oli meikattuja ja korkareissa. Toisella ainakin vihkisormus toisella ei sormusta. Naiset siinä meitä koetti lämmitellä, yhteinen ilta ja hyttiin, se oli ajatus naisilla. No kai nuoret miehet nyt naista ja tussua haluaa vai miks täällä olette. Naiset on varmaan kotona niin nyt voitte saada vierasta ja saatais mekin vaihtelua kun ukot kotona. Yksi kerta ja se siitä naiset sanoi, voitte jatkaa iltaa rauhassa kun hommat hoidettu. No kaveri mietti tarkkaan, muakin kyllä panetti kun vaimo oli aika haluton ollut. Mut sit kaveri sanoi et ei, kun nyt kuitenkin seurustelee niin antaa jäädä väliin, no sit tää toinen nainen katsoi mua ja kysy suoraan lähdetkös sä mun kanssa hyttiin ja jätin väliin kuten kaverikin. No meni puolisen tuntii niin naiset oli jo panokaverin löytäneet ja käsi kynkässä lähtivät pois. Jäätiinköhän jostakin paitsi kaveri kysyi, no naiset oli ainakin reilusti vanhempia me oltiin kaverin kanssa 35v ja naiset kertomansa mukaan 50v. Onhan noita kertoja tullut illan istujaisissakin, tarjolla olis vaan en tiedä, en ole kai muuta kun miettinyt minkä laista olis vieraan kanssa muhinoida kun tuo vaimokin on aika haluton ollut.

4

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Noinhan ne homot toimii. Sitten menitte hyttiinne homoilemaan.

    • Anonyymi

      Baaritiskillä, kapakassa, räkälässä... tiedätte aivan tarkkaan millaista seuraa sieltä saa ja millaset ihmiset Sinne tulee kalastelemaan.

      Olisit tehnyt miljoona kertaa älykkäämmin viettässäsi aikkaa kaverisi kanssa missä tahaansa muualla kuin räkäläpaikassa. Laivat ovat niin isoja että aivan takuuvarmasti olisitte löytäneet sopen jossa olisitte voineet keskustella aivan rauhassa!,!

      • Anonyymi

        Kukas sitä kahvilassa haluu istuu, tanssiravintolassa se porukka on vaan aina löytyy niitä jotka tyrkyllä, joko vanhempaa tai nuorampaa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Kukas sitä kahvilassa haluu istuu, tanssiravintolassa se porukka on vaan aina löytyy niitä jotka tyrkyllä, joko vanhempaa tai nuorampaa.

        Vain homot istuu kahvilassa pikkurilli pystyssä. Äijät huoraa kapakassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      72
      3053
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      55
      2715
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2335
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2178
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1996
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      54
      1906
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1576
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1537
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1380
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      29
      1349
    Aihe