Ajattelen sinua usein, lähes päivittäin.. Olet suurin salaisuuteni, olet se jonka kanssa mahassa on perhosia, olet se jonka huulet haluaisin tuntea aina uudestaan, olet se jota en voi koskaan unohtaa ja sinä olet aina suurin rakkauteni. Miksi tiemme eivät kohtaa? Miksi elämä on mennyt näin? salaisia tapaamisia ja tunteiden vuoristorataa....Kumpa saisin käpertyä kainaloosi ja tuntea lämpösi.
Rakastan sinua....aina.
Suurin salaisuuteno olet sinä!
Anonyymi
5
856
Vastaukset
- Anonyymi
Salaisuutelo, kaikki on ihan eri paikoissa.
- Anonyymi
Tiedän tunteen. Itsekkin väärän ihmisen kanssa olleena...
- Anonyymi
Miksi sen pitää olla salaisuus?
- Anonyymi
koska olemme tahoillamme naimisissa...
- Anonyymi
Siellä joku vosu taas inisee, kun hylsy syhyää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 635154
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai564615Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234569Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3271874- 851513
- 911472
- 2351370
- 3201083
- 200961
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.51893