Naiset tykkää viinamiehistä

Naiset haluaa viinamiehiä. Silloin kun kävin baareissa niin sain naisia mutta en ole käynyt enää vuosiin eikä naisetkaan halua suht raitista miestä siksi. on se kumma asia se viina vaan että vain sitä juomalla voi tutustua naisiin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vain viinaa juomalla pääsee mukaan porukoihin joissa voi tavata naisia.

Raitis on yksin kotona kuvittelee tapaavansa naisen jossain harrastuksissa mutta jää yksin.

t. viinamies

Äänestä

On kahdenlaisia miehiä, niitä jotka juo viinaa ja seurustelevat naisten kanssa ja niitä jotka ei juo viinaa eivätkä seurustele naisten kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Naiset haluaa viinamiehiä. Silloin kun kävin baareissa niin sain naisia mutta en ole käynyt enää vuosiin eikä naisetkaan halua suht raitista miestä siksi. on se kumma asia se viina vaan että vain sitä juomalla voi tutustua naisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu