1/4 suomalaisista haluaa Niinistölle

jatkokauden poikkeuslailla! Kekkoslaisuuden (v. 1974) paluuta. PS ja Kokoomus takana!
Onpa irvokasta.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006417253.html
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Alkaa toi Niinistökin pikkuhiljaa köpsyyntymään. Vaari mikä vaari. Joku rääpy toskin asiassa pitää olla kuinka vanha pressa saa ylipäänsä olla. Sais alkaa viettää Jennin kanssa yhteisiä vaihdevuosiaan !!!!

Äänestä
  • Joo kyllä on muka vaihtehdot vähissä!

    Äänestä

Jos vaihtoehtona on joku vihervasemmistolainen, niin asiahan on päivän selvä. Nyt ei ole näkyvissä ketään pätevämpää tehtävään, joten gallup taitaa kertoa ihan totuuden.

Äänestä
  • Tuota virkaahan nyt voi hoitaa melkein vaikka kuka!

    Äänestä

Eli 3/4 ei halua Salea enää jatkokaudelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

jatkokauden poikkeuslailla! Kekkoslaisuuden (v. 1974) paluuta. PS ja Kokoomus takana!
Onpa irvokasta.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006417253.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu