Monen monta kertaa

Tullut sellainen olo. Että tekisi mieli soittaa tai laittaa viestiä jollekin näitä lukiessa ja kysyä.
Mitä ihmettä!Sinäkö se olet?!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin.


-minä

Äänestä
  • Niin on tullu mullekkin mieleen että soittasko kun ei jaksa näpytellä mutta oon aatellu ettet halua että soitan tai sitten sulla on jotain kesken.

    Äänestä

Niin, ootko ees elossa?

Äänestä

Kannattaa kokeilla;) !

Äänestä
  • Hyvää ystävänpäivää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tullut sellainen olo. Että tekisi mieli soittaa tai laittaa viestiä jollekin näitä lukiessa ja kysyä.
Mitä ihmettä!Sinäkö se olet?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu