https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/mies-raiskasi-17-vuotiaan-uimarannalla-espoossa-tuomittiin-yli-kolmeksi-vuodeksi-vankilaan/7750030#gs.yv7h4q
Oliko tälle muslimille tullut seksuaalinen hätä? TikTok ei olisi pelastanut tyttö raukkaa.
Tämäkin istuu vankilassa vain vuoden ja 7 kk
Oliko tälle muslimille tullut seksuaalinen hätä? TikTok ei olisi pelastanut tyttö raukkaa.
Tämäkin istuu vankilassa vain vuoden ja 7 kk
Vastaukset 23
Vanhimmat
Taas uusi muslimi raiskaaja koira joka saa viherpunahallituksen takia liikkua ihmisten keskuudessa.
Tuo elukka työntyi tytön anaaliin aiheuttaen kammottavat tuskat ja traumat.
Ohisalon kavereita ja Haaviston suosikkipoika, ei siis tällaista vihapuhetta.
No sehän selittääkin... yök
Ne on kaikki jotain saatanan husseineja . Maahantulokielto kaikille husseineille!! Persläpiä kaikki persläpimaista!
Olisikohan akti keskeytynyt jos likalla olisi ollut paskahätä?
Oliko tuo kielteisen turvapaikkapäätöksen saanut paperiton? Kyllä nämä pitäisi aina ilmoittaa, vai mitä Ohisalo?
Kyseessä yksittäistapaus
Se että muslimien penikset on pienempiä kuin suomalaisten 2-vuotiaiden, ei lievennä asian kamaluutta.
Varsin suuri osa musuista on väkivaltaisia raiskareita. Etenkin Irak, Afganistan ja Iran-lähtöiset. Kohta niitä tulee lisää suomeen.
No ainakin se saasta sai edes lusimista.
Jumalauta, joka viikko näitä tapauksia tulee ilmi! Ja nyt kai sitten kohta levitellään uudelle kehitysmaamuslimimiesten invaasiolle punaista mattoa ja kaivellaan vanhat wellcome refugees- plakaatit esiin.
Suvakkifeministit kysyvät koko ajan, että milloin se raiskausaalto oikein alkaa! Mitä ne oikein haluaisvat tapahtuvan?
Toivottavasti Kreikassa rajojen vartijat pitävät pintansa ja pysyttävät barbaarit poissa maastaan!
Kreikan raha on täynnä näitä ja Ohisalo hakee ne tänne.
raja siis
Laittomille vaaditaan parempia seksuaali- ja lisääntymisoikeuksia
Maksuton terveydenhoito ja eläminen ei riitä laittomille maahantunkeutujille
Punavihreä uusprojekti Saara Hyrkön (vihr.), Satu Hassin (vihr.), Sofia Virran (vihr.), Merja Kyllösen (vas.) ja Veronika Honkasalon (vas.) kirjallisessa kysymyksessä halutaan muun muassa tietää, kuinka paperittomien seksuaali- ja lisääntymisoikeuksia edistetään ja mihin toimenpiteisiin hallitus ryhtyy paperittomien palveluihin pääsyn turvaamiseksi.
aikamoista, että se 14 v ja 6 äijää ei tuottanut edes tuomiota.
ja tämä sai
Kammottava teko
Ullatus.
Millä nämä teot saadaan loppuman?
Punaviher matutunkio ajatusmaailma tuottaa yhä enemmän ja enemmän näitä tapauksia. Tekijä pääsee "lomalle" tiilenpäitä lukemaan, sataa tv-kanavaa katselemaan ja ilmaisen terveydenhoidon piiriin kolmen hyvän päivittäisen aterian syömisen kera.
Valtio maksaa tuon tuomitun raiskaajan puolesta ne yli 7 tonnin korvaukset raiskatulle, reilun puolentoista vuoden päästä se tekijä on uudelleen vapaalla jalalla ja voi taas toistaa tekonsa.
Punaviher toimittajat julistaa valtamedioissa kuinka näitä paperittomia maahantunkeutuja työvoimapulan paikkaajia tarvitaan yhä enemmän tähän maahan, paperittomien petitoverit komppaa myötämielisesti sivusta.
1 vuosi ja 7kk ja tuo saa sossulta asunnon ja jatkaa toimiaan.
Kari Enqvistin mukaan tosimiehet eivät välitä, koska meidän täytyy auttaa.
Eikö tyttö ollut opetellut anaalinnuolentaa ja nonosqirttaus tanssia