Ei se ole mikään liitto jos ei naida säännölisesti.
Avioliitos pitää naida
Anonyymi
3
115
Vastaukset
- Anonyymi
Esim. joka 15. vuosi...?
- Anonyymi
Ei varmasti vaimo saa illalla seksiä kun mies on jo työpäivän päätteeksi ehtinyt kotiin tullessa vetää käteen, työpaikan tyrkky sihteerin kuvaa tuijottaen. Harvemmin siinä enää messuhallit illalla kiinnostaa...
- Anonyymi
50:n aviovuoden jälkeen spontaani seksi on historiaa, vaimoni mielestä.
Säännöllisestä, keskiviikkoisin ja lauantaisin klo14 jälkeen järjestelmästä poikkeamme hyvin harvoin. Kun poikkeamiseen on riittävä syy niin silloin sentään frekvenssi ylläpidetään.
Tyhjää parempi tämäkin, tai oikeastaan aivan hyvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43673SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933589Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283320Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713302Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202176Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251758- 311506
- 321461
- 871360
- 151313