Onks välii minkä merkkinen huppari. Meidän iskä ostaa meille niin kalliin ku me halutaan. Mun veli sai Nike ja mä oisin halunnu sen, mutta en mä samanlaista ota. Että onko Adidas jotenki alempi arvone ja vähemmän uskottava. Kuvissakin jollain kriminaalilla on aina Nike Air.
Nike vai Adidas vai muu
9
1246
Vastaukset
- Anonyymi
Peak performance
- Anonyymi
Oma valinta peak p.
- Anonyymi
Ei ole miesten vaatteita noi. Neitien ja rikollisten vaatteita.
- Anonyymi
Aasianmaissa ja Intiassa,halvalla lapsityövoimalla teetettyjä rätei ja lumpui.
- Anonyymi
Ei adidas oo sen halvempi mun mielestä kuin nike. Nikellä ja adidaksella on omat faninsa. Itse olen adidas fani. Eli adidaksen huppareita ja muita vaatteita tulee käytettyä paljon. Tytöstäkin tein adidas fanin kun ei ollut kerta merkillä väliä aiemmin. Nytten melkein kaikki hupparit ja vaatteet pitää olla adidasta.
- Anonyymi
En oikein oo tajunnut kunnolla tuota merkkien fanitusta. Ei kai siinä jos tykkää pukeutua tiettyyn merkkiin. Tosta että tytön pukeutumiseen vaikuttaa noin paljon en kyllä tiiä. Miksi pitää tyttö aivopestä osaksi jotain adidasfanikulttia vaikka on oma merkeistä välittämätön tyyli? Ei kai tuolla omalla tyylillä enää oo väliä kun on jo osa tuollasta yhden merkin muotifanitusta. Mikäs sitten siinä jos kerta adidasfaneja ootte niin fanittakaa vaan.
- Anonyymi
Nike!
- Anonyymi
Nike on mun mielestä parempi
- Anonyymi
Molemmat on hyvät mut nykyään enemmän Nike.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145