Onks välii minkä merkkinen huppari. Meidän iskä ostaa meille niin kalliin ku me halutaan. Mun veli sai Nike ja mä oisin halunnu sen, mutta en mä samanlaista ota. Että onko Adidas jotenki alempi arvone ja vähemmän uskottava. Kuvissakin jollain kriminaalilla on aina Nike Air.
Nike vai Adidas vai muu
9
1136
Vastaukset
- Anonyymi
Peak performance
- Anonyymi
Oma valinta peak p.
- Anonyymi
Ei ole miesten vaatteita noi. Neitien ja rikollisten vaatteita.
- Anonyymi
Aasianmaissa ja Intiassa,halvalla lapsityövoimalla teetettyjä rätei ja lumpui.
- Anonyymi
Ei adidas oo sen halvempi mun mielestä kuin nike. Nikellä ja adidaksella on omat faninsa. Itse olen adidas fani. Eli adidaksen huppareita ja muita vaatteita tulee käytettyä paljon. Tytöstäkin tein adidas fanin kun ei ollut kerta merkillä väliä aiemmin. Nytten melkein kaikki hupparit ja vaatteet pitää olla adidasta.
- Anonyymi
En oikein oo tajunnut kunnolla tuota merkkien fanitusta. Ei kai siinä jos tykkää pukeutua tiettyyn merkkiin. Tosta että tytön pukeutumiseen vaikuttaa noin paljon en kyllä tiiä. Miksi pitää tyttö aivopestä osaksi jotain adidasfanikulttia vaikka on oma merkeistä välittämätön tyyli? Ei kai tuolla omalla tyylillä enää oo väliä kun on jo osa tuollasta yhden merkin muotifanitusta. Mikäs sitten siinä jos kerta adidasfaneja ootte niin fanittakaa vaan.
- Anonyymi
Nike!
- Anonyymi
Nike on mun mielestä parempi
- Anonyymi
Molemmat on hyvät mut nykyään enemmän Nike.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15210997
- 525250
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452463- 302153
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131721Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421584Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta311270Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351196Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317902