Ymmärrettiin

poika sai stipendin matematiikasta lukiosta päästessään, ethän tiputtele maahan mitään.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Stipendit 🤬, ei niistä ole kun hetken iloa rahallisesti lmao. Olen saanu paljon niitä ja aina heitin kunnia kirjeen roskiin sen jälkeen kun menin salista ulos. Laitoin rahat taskuun 😂. Miten joku voi määritellä toisen ihmisen älyä tai paremmuutta. Paskaa toi kaikki, ja voin kertoa en hemmetti lue mitään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

poika sai stipendin matematiikasta lukiosta päästessään, ethän tiputtele maahan mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu