Helsingin talous sakkaa dramaattisesti !

Hieronta ja ravintolatalouteen perustuva Helsingin talous sakkaa Koronan vuoksi pahasti.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hesassa ei ole tehty tuottavaa työtä sitten sinebrychoffin siirrettyä Keravalle.

Äänestä

Kyllä hesalaiset tekee leivästä paskaa sujuvasti.

Äänestä

Helsinki on omavarainen, ei heillä ole mitään hätää.

Äänestä

Valtion verovaroilla Helsinki ratsastaa, joten muistakaa, Alvi pitää maksaa aina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hieronta ja ravintolatalouteen perustuva Helsingin talous sakkaa Koronan vuoksi pahasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu