...naisten toimesta on se todennäköisesti huijausyritys:
https://www.is.fi/oulun-seutu/art-2000006439359.html?ref=rss
Ei kannata ruman miehen tarttua tarjoukseen joka vaikuttaa liian hyvältä ollakseen totta vaan vain nöyrästi tallustaa jalkapelillä kotiinsa.
Jos rumalle miehelle tarjotaan kyytiä....
3
<50
Vastaukset 3
- Anonyymi
Heh, totuus on poistettu. Ahdistiko liikaa ettei aloituksen henkilöille tarjota kyytiä koska asuvat signaalin läpäisemättömässä kuplassa. 😂 Täytyy varmaan kopioida alkuperäinen viesti leikepöydälle ja liittää se niin kauan kunnes moderaattorin väsyy.
- Anonyymi
En koskaan ole ottanut pankkikorttia mukaan baariin. Aina käteistä ollut mukana Joskus on kyytiä tarjotti mutta kuljen fillarilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182029- 1971604
- 1491487
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291186Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.247956- 113917
- 67782
- 26685
- 16685
