Sormustenkätkijät levittivät koronaa Levillä ja Ylläksellä

Eteläsuomalaiset sormustenkätkijät kävivät taas salarakkaittensa kanssa "laskettelemassa" Lapin hiihtokeskuksessa ja levittämässä koronaa juottokaukaloissa ja epähygienissä pizzerioissa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varmaan puolet Suomen koronatartunnoista leviävät laskettulurinteistä ja niiden saastaisista pikaruokapaikoista sekä kapakoista.

Äänestä

Eikös nuo paikat ole juuri vaimonpettäjien ja muun postmodernin roskasakin kokoontumisajoja?

Äänestä

Mie keksin koronalääkkeen. Halukkaat ostaja voipi ilmottautua täällä tv aslak

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eteläsuomalaiset sormustenkätkijät kävivät taas salarakkaittensa kanssa "laskettelemassa" Lapin hiihtokeskuksessa ja levittämässä koronaa juottokaukaloissa ja epähygienissä pizzerioissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu