Afrikkalaisten keski-ikä on vain 20 vuotta. Eurooppalaisten keski-ikä on 44 ja eniten koronakuolemia kohdanneen Italian peräti 47 vuotta.
Nuori väestö koituu Afrikan pelastukseksi
Anonyymi
11<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Nuoria afrikkalaisia, etenkin poikamiehiä, tarvittaisiin Suomeen luovuttamaan monipuolisempia geenejä Suomen sisäsiittoiseen väestöön. Persujen kannatusprosentti on suoraan verrannollinen sisäsiittoisuudesta aiheutuviin ongelmiin, kuten alkoholismiin, työttömyyteen, loisintaan, öyhöttämiseen jne.
Mitä täällä tekee joillain ihmisillä jotka on ikäloppuja 40v.
Huono jopa provoksi.
En ole niin tyhmä että avaan epäilyttävän linkin. On kuiten taas jotain perseen kuvia.
Suomi on siis sellaista suunnilleen Sudanin tasoa. ; )
Suomalaisten nuorten miesten kannattaisi myös avioitua afrikkalaisten naisten kanssa.
Persu-tynkkynenhän teki niin afromiehen kanssa. Siitä yhtälöstä ei kyllä tule valmista nuorta suomalaista.
Odotellaan pari päivää niin vihervassari typerykset karkoitetaan maasta rikollisina.Odotellaan pari päivää niin vihervassari typerykset karkoitetaan maasta rikollisina.
Ei se niin haitallista ole. Minullakin on ollut kissoja, ja vaikka on samasta pentueesta, niin saataavat lisääntyä keskenään.
Ihan terveitä, iloisia, kirjavia ja juovallisia!
Se auttaisi jo paljon jos kaikki persut vaihdettaisiin afrikkalaisiin. Persuthan eivät ole koskaan naista saaneet, eivätkä tule koskaan naista saamaankaan, ja sen vuoksi syntyvyys on huono.
Nuori komea afrikkalainen atleetikkourho tuoreine geeneineen vetoaa suomalaisiin äitiehdokkaisiin. Se on ihan Darwinin oppien mukaistakin.
Persut voisi vaihtaa muunmaalaisiin naisiin, ei niin kauheasti väliä minkä maalaisiin, mutta kuitenkin. Mieluiten monipuolinen valikoima, ja persut ulos.
Onkohan sairastuneiden joukossa lainkaan tummaihoisia?