Mussoliinibiisi

kenen biisi menee sillee. VAIKKA NIMI OIS MUSSOLIINI niin ei se oo mikää vitzi !!
3162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on "vaikka nimi ois Tsyskovitsi, niin ei se oo mikään vitsi".

Äänestä

Itsevaltiaat, se oli sitä aikaa kun uskallettiin heittää läppää, pilailla ja nauraa. Nykyään Yle on yhtä kehopositiivisuutta ja muuta potaskaa. Vanhan kunnon Teemankin tyrivät FEMin kustannuksella. YLE-vero, sinä maksat jotta Jenny voi työskennellä ilman että joutuisi raatamaan hiki otsassa tehden oikeaa työtä liirumlaaruminsa sijaan, olkaa hyvät. Minä olen kaunis vaikka verisuonet tukkeutuisivat, älä edes varoita tuollaisesta skenaariosta sillä se on vihapuhetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kenen biisi menee sillee. VAIKKA NIMI OIS MUSSOLIINI niin ei se oo mikää vitzi !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu