laulajaa

noni taas kerran lauljaa. eikö täälä tosiaan oo laulajaa joka ois 11-13 vuotias? bändi soitaa punkkia, rokkia ja vähän heviä. pistä postia antti_talví@hotmail.com
3428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pistä nyt paikkakunta jumalauta. ton ikäsillä ei ole lauluääni kehittyny ja monesti on äänenmurros vielä menossa. ettäh ihan miten haluatte..

Äänestä
  • PIRKKALA

    Äänestä

Eikä!!! xD 11 vuotiaitten oma hevibändi *repeää* hah hah..vois olla aika hauskan kuulosta xD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ettijä kirjoitti:

noni taas kerran lauljaa. eikö täälä tosiaan oo laulajaa joka ois 11-13 vuotias? bändi soitaa punkkia, rokkia ja vähän heviä. pistä postia antti_talví@hotmail.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu