Niin, olenhan atmi ja muutenkin ruma seka vittumainen. Mutta en anna moisen rajoittaa tutustumisia saati tapaamisia. Tämä kannattaa, jotkut kateelliset voisi pian minua, aivovammaista sanoa jopa ytmiksi.
'Ei minulla koskaan ole ollut ongelmaa sosiaalisissa suhteissa tahi pimpin löytämisessä. Olenkin sitä mieltä, että Some tuhoaa oikean elämän. Vinkuminen palstoilla on helpompaa, kuin reaalielämän toiminnot. Katsokaa peiliin.
'Ei minulla koskaan ole ollut ongelmaa sosiaalisissa suhteissa tahi pimpin löytämisessä. Olenkin sitä mieltä, että Some tuhoaa oikean elämän. Vinkuminen palstoilla on helpompaa, kuin reaalielämän toiminnot. Katsokaa peiliin.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Madonnan uusin ToyBoy on Sauli Niinist6 koska Madonna on ihastunut Saulin nänneihin.
Tämä kommennti on vain kirjautuneille? Vitu, oon kirjautunut. Idari 24
En sitten vissiin ollutkaan????
Olet asian ytimessä ja sisäistänyt sen, että itsevarmuus on se suurin valtti mitä naisiin tulee.
Toi loikka on muuten täysin mahdollinen, voin ihan omakohtaisesti sanoa.
Mut ensin lopetat kutsumasta itseäsi ätmiksi, rumaksi ja kettumaiseksi. Ja avarrat vähän mielikuvaa naisista jos lähtökohta on kuin keskiverto palstaätmillä. Joku 16-18 ikäinen teininainen ei etsi toyboyta, niillä on oman sukupolvensa kuviot joista mäkin olen jo pudonnut. Eikä kannata ensisijaisesti tavoitella mitään Maisan tai Sofia B:n näköistä naista, sellaset etsii vain elättäjää.
Sellanenkin ihmisryhmä on kuin tavalliset naapurintytöt, ja kyllä, nekin haluaa miesseuraa! 😁
Ja jos takerrutaan käsitteeseen toyboy, niin ulkonäöllisesti hyvin säilyneet ja usein myös omillaan toimeentulevat 4-5 kymppiset naiset voivat olla hyviäkin saaliita, tai toyboyhan on niiden saalis 😜
Noh, huumoria pitää olla. Olkoot se sitten vaikka mustaa, mutta kätevää, kun ei mikään ole nykyään pakko. Toyboy kokeiolu on seuraava haaste. Kokeneena miehenä vien vaikka teidän kaikki orastavat sekä hatarat ihmissuhteet, mikäli haluan.