psychbilly on rock
sitä ei osaa kukaan tanssii jos ei osaa nujakoida
ja se ei todellakaan ole mitää vannabe teinien poppendaalia
wihaan kaikkia jotka yrittää olla aikuisia vaikka ovat vielä 10 vuotiaita.
lapsi ei sais koskaan kasvaa vanhaksi
mut lapsi saa käyttää feikki henkkareita.
sitä ei osaa kukaan tanssii jos ei osaa nujakoida
ja se ei todellakaan ole mitää vannabe teinien poppendaalia
wihaan kaikkia jotka yrittää olla aikuisia vaikka ovat vielä 10 vuotiaita.
lapsi ei sais koskaan kasvaa vanhaksi
mut lapsi saa käyttää feikki henkkareita.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Nykyisellä koululaitoksella on vielä mahdollisuuksia. Enää isot kirjaimet, välimerkit ja oikeinkirjoitus niin saadaan ehkä ajatus selville.
Niinku niinku niinku sakkia...
mitä niinku
noo helppoha se täällä netissä on vittuilla ku voi uskoo ettei törmää henkilöön jolle vittuilee.
mut ihan oikeesti
mitä juuri sinä tekisit jos törmäisit minuun kadulla
"mitä juuri sinä tekisit jos törmäisit minuun kadulla"
Yrittäisin varmaan pidätellä naurua!
Voin kuvitella, äidin hiuslakalla tukka pystyssä, merkkejä takinhihoissa kuin formula autossa: Castrol GTX, Hypotronix, Mangelsfoundation vai mitä niitä bändin nimiä on. Hampaat purtu yhteen ja räkä lentää silti, jos suusta sanaa tulee niin se on hstvtu hstvtu.
No lapsilla on aina omat ongelmansa.
Psykobilly on lapsille tarkoitettua paskaa. Eikö niille punkeille voisi alkaa järjestämään omia bileitä? witun wannabe rokkarit!
no no nehä on ihan tylsiä ne lavatanhu käläkälä
pileet jos niissä ei saa riehua juopotella ja iskee misuja.
otan osaa kun kasvoit aikuiseksi..
Siis oikeestihan psychobilly on parasta musiikkia, mitä on olemassa!Rock´n´roll ja rockabilly on vaan pelkkää löysäilyä, lällyä p***aa!Rokkipippaloissa on sama tunnelma kuin lavatansseissa(lällyä pakanjauhantaa), mut psytchopippalois on oikeesti meininkiä!!!
Ja, mitä psychojen ulkonäköön tulee, ni ei voi muutaku ihailla, miten jotkut oikeesti jaksaa nähä vaivaa ja laittaa tuutin kunnolla pystyyn ja nähdä vaivaa saadakseen vaatteet kuosiin!
Haistakaa vaa p***a te, jotka haukutte psychoja!!!
Te tässä ootte oikeita luusereita, ei me!!!