Oletteko jutelleet eron jälkeen asioita halki?
Miten exänne käyttäytyi teitä kohtaan?
Oletteko jutelleet
3
140
Vastaukset
- Anonyymi
Minä olisin halunut jutella , koska tää ex teki niin, että hän jätti minut tekstiviestillä ja täysin yllättäen. Ei kyllä oltu seurusteltu vuottakaan ja kaikki oli hyvin ja meidän piti lähteä sovitusti joululahja ostoksille ja hän lupasi tulla hakemaan. Hänestä ei kuulunut mitään eikä saanut yhteyttä viikkoon. Sitten hän vain laitto viestin että juttu ei toimi erinäisistä syistä.
Hän ei koskaan kertonut mikä tuli ja suuttui kun halusin nähdä hänet vielä kerran ja puhua asiat halki. - Anonyymi
Yritin, mutta ei pyytänyt anteeksi mitään tekojaan.
- Anonyymi
ei halunut ex vaimo selvittää asioita 30v naimisissa.
Ihmettelee vaan kun ei saakaan enää prinsessa kohtelua.
Huorin teki, niin arvonsa mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207071Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1174830L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634096TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143414Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7072171Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2481546- 671405
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581388Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561344Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä211089