Pattitilanne

Anonyymi

Kirjaimellisesti, en tiedä tunteistasi.

10

843

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä, kuka, missä??????

      • Anonyymi

        Kukas siellä?


    • Anonyymi

      Palstan paskajauhaja,toivottavasti saat koronan käy kaivamaan kuoppaa jo!

    • Anonyymi

      Ainahan voi kertoa omista tunteistaan. Eli ei pattitilanne.

      • Anonyymi

        Ei ole ihan noin simppeliä. Pelottaa että teen itsestäni pellen ja vielä pitäisi olla samassa paikassa töissäkin, siis jos häntä ei kiinnosta yhtään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei ole ihan noin simppeliä. Pelottaa että teen itsestäni pellen ja vielä pitäisi olla samassa paikassa töissäkin, siis jos häntä ei kiinnosta yhtään.

        Taitaa välittää, enemmän kuin sopii...


    • Anonyymi

      Etkö tiedä mitään hänen ajatuksistaan? Oletteko kavereita, tuttuja, näette vain sattumalta? Anna pientä vinkkiä, sellaista johon voi halutessaan tarttua.

      • Anonyymi

        Nähdään työnmerkeissä vähän niinkuin silloin tällöin, miten sattuu olemaan samaan aikaan. Vapaa-ajalla ei ollenkaa vaikka samassa kaupungissa asutaan, se on harmi se. Sehän se kun lähettää ristiriitaisia tunteita. Välillä hymyilee, naureskelee katsoo silmiin, välillä pitää etäisyyttä. Olen laittanut joskus viestiä, vastaa niihin kyllä mutta jää muutamaan lauseeseen. Olen soittanutkin, siitä jäi hyvä mieli, tuntui ettei ole kummallakaan kiire lopetaa puhelua.


    • Anonyymi

      Minä... tunnen... että... kakkattaa

      • Anonyymi

        No Mee kakalle


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      119
      6354
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      381
      6177
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      6050
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3972
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      148
      2395
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2355
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      121
      1420
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1261
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      187
      1098
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      61
      907
    Aihe