Siinä nainen joka tulee uniini toistuvasti. Jää kaipaus päälle...
Miitta Sorvali
8
593
Vastaukset
- Anonyymi
Ihannenainen?
- Anonyymi
Totisesti totisesti sanon minä sinulle. Miitta on ihannenaiseni.
- Anonyymi
Reisi näkyy perseehin asti Janne Katajan ohjelmassa.
- Anonyymi
Miitta unohti housut. Pelkkä bleiseri päällä...
- Anonyymi
Ehkä hän ottaa sut takaisin.
Oletteko nähneet ohjelman kohtausta, jossa hän kävellen kännykkä puhelin kädessä näpäyttelee ja toteaa, että kiitos, mutta nyt minun pitäisi mennä käymään kakalle? Hän ei päädykään kakalle, mutta saniteettitilassa kuitenkin räplää kännykkää ja istuu pesu-altaan päälle pöydällä. Heittäkääpä ehdotuksia, minkälainen puhelin hänelle sopisi.
- Anonyymi
Tajuaisiko Miitta Sorvali tällaista tsoukkia?; kiertääkö pieru molskihousuissa?
- Anonyymi
Miitta-täti on tietääkseni kommunisti, kuten melkein kaikki muutkin Suomen tympeät näyttelijät. Saisi päättää uransa, jäädä eläkkeelle. Rakkaat lapset tv-sarja on niin huono, että katsoin moneen kertaan. Miitta on painajainen mutta miellyttää sosialisteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852220- 431800
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!721564- 761336
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261194- 771181
- 481173
- 591071
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai381014- 37953