Ikinä en myönnä mitään. Yhteyttä itse otti minuun.
Salarakkaan vaimo epäilee
Anonyymi
10192
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Miksi et myönnä? Vaimolla on varmasti aivan kauhea olo. Haluaa oman mielenrauhansa takia selvittää tapahtuneen. Kaikkein viisainta olisi kertoa hänelle. Saatat vaikka saada salarakkaasi omaksesi.
Saa valita minut ihan itse eikä pakosta.
Kahjoja olette.
Olisi ollut fiksua huolehtia sukupuo***audit edes pois tai harrastaa kumin kanssa, tosin mieheni ei niistä välitä. Sinun myötäsi hänellä klamyd**, hiiva, ja ties mitä muuta kun haavoilla koko ku**i. Olet saanut myös häneltä hänen tautinsa joten voit vain kuvitella mikä tautipesä olet. Muutenkin per**pa**t ovat ällöttävä. Vaikka kuinka peset, pas*** on sinulla aina per***ssä. Huomasitko kuinka likainen ja sme***inen sen **In on?! Toivon että pidätte toisenne. Yhtä alhaisia kumpikin.
Pelottaako sua kirjoittaa sana SUKUPUOLITAUDIT? KLAMYDIA? PERSEPANO? Etc.
Onko äiti kieltänyt rumat sanat? 😂
Oletko tyhmä vai mitä?!
Ajattele, jos kerrot totuuden vaimolle, saat omaksi koko miehen wau! Eikö ole ihana ajatus, että hänellä aika monta muutakin. Saat monen naisen eritteet itseesi, Ihanaa eikö totta? Eikä tarvitse ehkäisyä käyttää kun viina tuhonnut siittiöt ja mies tykkää paljaalla... Kaikkien kanssa. Ajattele kuinka monen saissetkin sekottuu keskenään kun tykkää lykkiä hiilikellariin. Olet varmasti onnesi kukkuloilla.
Voin kertoa että hänen vaimollaan, jonka nimi muuten alkaa M- kirjaimella, on 100 kertaa komeampia, ja kookkaan omaavia muutamakin. Nyt kun ei ole miehensä Jiin kanssa viettänyt öitä, on hänen sängyssään ollut muutamakin rakastaja, joilla muuten seisoo jämäkästi ja antaa kunnon orkut johon Jii ei ole pystynyt koskaan. Ei hänen vaimonsa yksin viinejä juo, vaan näiden muutaman muun miehen kanssa ja kun ilta pimenee, kääriytyvät ihot kiinni toisiinsa kietoutuneina peiton alle ja harrastavat upeaa, pitkäkestoista ja tärkein kaikesta, monipuolista seks**. Joten vie vain se alkoholisoitunut nysä**na mennessäsi. Älä pety kuinka likainen on.
Kuka yleensä haluaa pettäjän itselleen? Sitähän joutuu kyttäämään koko loppuelämänsä.
Idoootteja kaikki tyyni.
Viisi maksullista naista, aina kumi päällä siukkarissakin, kerran saanut päästää rinnoille. Normihoito satkun, persepano 20 lisää, Ei tarvii typerii salarakkaita, ei suhde draamaa ei mitään ja kevein oloin taas kotiin. Yks nainen sano kerran että miehensä käy huoralla paneskelemassa , parempi kun jotakin tuttuu tai työpaikan Pirkkoo.