Ikinä en myönnä mitään. Yhteyttä itse otti minuun.
Vastaukset 10
- Anonyymi
Miksi et myönnä? Vaimolla on varmasti aivan kauhea olo. Haluaa oman mielenrauhansa takia selvittää tapahtuneen. Kaikkein viisainta olisi kertoa hänelle. Saatat vaikka saada salarakkaasi omaksesi.
- Anonyymi
Saa valita minut ihan itse eikä pakosta.
- Anonyymi
Kahjoja olette.
- Anonyymi
Olisi ollut fiksua huolehtia sukupuo***audit edes pois tai harrastaa kumin kanssa, tosin mieheni ei niistä välitä. Sinun myötäsi hänellä klamyd**, hiiva, ja ties mitä muuta kun haavoilla koko ku**i. Olet saanut myös häneltä hänen tautinsa joten voit vain kuvitella mikä tautipesä olet. Muutenkin per**pa**t ovat ällöttävä. Vaikka kuinka peset, pas*** on sinulla aina per***ssä. Huomasitko kuinka likainen ja sme***inen sen **In on?! Toivon että pidätte toisenne. Yhtä alhaisia kumpikin.
- Anonyymi
Pelottaako sua kirjoittaa sana SUKUPUOLITAUDIT? KLAMYDIA? PERSEPANO? Etc.
Onko äiti kieltänyt rumat sanat? 😂
- Anonyymi
Oletko tyhmä vai mitä?!
- Anonyymi
Ajattele, jos kerrot totuuden vaimolle, saat omaksi koko miehen wau! Eikö ole ihana ajatus, että hänellä aika monta muutakin. Saat monen naisen eritteet itseesi, Ihanaa eikö totta? Eikä tarvitse ehkäisyä käyttää kun viina tuhonnut siittiöt ja mies tykkää paljaalla... Kaikkien kanssa. Ajattele kuinka monen saissetkin sekottuu keskenään kun tykkää lykkiä hiilikellariin. Olet varmasti onnesi kukkuloilla.
Voin kertoa että hänen vaimollaan, jonka nimi muuten alkaa M- kirjaimella, on 100 kertaa komeampia, ja kookkaan omaavia muutamakin. Nyt kun ei ole miehensä Jiin kanssa viettänyt öitä, on hänen sängyssään ollut muutamakin rakastaja, joilla muuten seisoo jämäkästi ja antaa kunnon orkut johon Jii ei ole pystynyt koskaan. Ei hänen vaimonsa yksin viinejä juo, vaan näiden muutaman muun miehen kanssa ja kun ilta pimenee, kääriytyvät ihot kiinni toisiinsa kietoutuneina peiton alle ja harrastavat upeaa, pitkäkestoista ja tärkein kaikesta, monipuolista seks**. Joten vie vain se alkoholisoitunut nysä**na mennessäsi. Älä pety kuinka likainen on.- Anonyymi
Kuka yleensä haluaa pettäjän itselleen? Sitähän joutuu kyttäämään koko loppuelämänsä.
- Anonyymi
Idoootteja kaikki tyyni.
- Anonyymi
Viisi maksullista naista, aina kumi päällä siukkarissakin, kerran saanut päästää rinnoille. Normihoito satkun, persepano 20 lisää, Ei tarvii typerii salarakkaita, ei suhde draamaa ei mitään ja kevein oloin taas kotiin. Yks nainen sano kerran että miehensä käy huoralla paneskelemassa , parempi kun jotakin tuttuu tai työpaikan Pirkkoo.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071308
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku96920Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31844- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93652- 32645
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18578
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10486