Itse suosin kotioloissa avokkaissa n. 7 cm korkoa, se tuntuu mukavalta jalassa ja pitää ryhdin hyvänä. Vaihtoehtona käytän balleriinoja joissa korkoa vain 1cm. Molempien kenkätyyppien etuna on avoin päältä jolloin jalka ei haudu umpiossa.
Vastaukset 2
- Anonyymi
Kotioloissa pidän korkoja, 10 senttisiä, joskus korkeampiakin.
- Anonyymi
Piikkikorko-avokkaita ja remmisandaaleja pidän kotona. Korkojen korkeudet on lähes aina yli 10 cm. Mieheni kuuntelee mielellään korkojen naputusta, mutta ei tykkää korkojen jälkiä parketilla. Joskus metallikoroillani erehdyn parketille, jolloin mies valittaa piikkikorkojen jäljistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 382171
- 56706
- 41671
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne65509- 62502
- 42500
- 45490
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15470Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh24469T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6467