Kun napsahtaa kunnolla

Anonyymi

Noi on niin vaimeita noi salasuhde tapailut jossa ei ole seksiä tai luulet kumppanin olleen toisen kanssa vaan et tiedä. Minä sain seurustelukaumppanin nuorena kiini rysän päältä se tuntui ja kova vitutus joka vaihtui vielä samana päivänä helpotukseen. Olin seurustellut puoli vuotta nuoren naisen kanssa, nainen täytti 19 ja järjesti bileet likkakavereilleen ja ravintolaahan niiden tie vei. Olin luvannut tulla aamusta naisen kämpille ja sen taisi nainen humalsssa unohtaa. Kun tulin naisen kämpille yllätykseksi siellä oli nainen ilman vaateita, ei siinä mitään vielä vaan kun kuulin suihkun äänen tajusin. Ovi aukesi ja joku mies tuli suihkusta ja pelästyi. Muija kaveri oli panut vierasta, siinä oli kumatkin hiljaa, muistan kun mies vetäisi äkkiä kamat päälensä ja lähti, minä sanoin heti et se on siinä seurustelu ohi, muija vielä yritti perään et hei ei se merkinnyt mitään. No vitus vaihtui vielä samana päivänä huokaisuun, parempi saada kiini kun vain epäillä jotakin. Oneksi olin nuori ja naisia riitti ja mikä parasta oli seurustelusuhde, olis vituttanut jos vaikka vaimo ja perhettä.

2

80

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä että tuossa vaiheessa.
      Itselleni napsahti kunnolla kun sain sattumalta tietää että vaimolla ollut ainakin yksi salasuhde joka kestänyt useita kuukausia.
      Aktiivisesti hakenut seuraa useampaan otteeseen...
      Täytyy sanoi että voin pahoin.

      • Anonyymi

        Sen kaltaisella toiminalla mitä vaimosi teki on jotakin vikaa henkisellä puolella. Samaa voin sanoa avopuolisostani josta piti tulla vaimoni vaan ei tullut, tapaili useita kuukausia naimisissa olevaa miestä eikä jäänyt yhteen mieheen, tuli vielä toinenkin ihastus, naisille tuntuu tuo vieraan lihan himo kasvavan kun suhde pitenee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      110
      9789
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      77
      4982
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      69
      4782
    4. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      6
      3251
    5. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      9
      2461
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      106
      1696
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1506
    8. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      54
      1471
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      59
      1424
    10. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      65
      1341
    Aihe