Askelmittari

Onko ihan huuhaa idea sellaisen hankinta? Olisihan se kyllä jännää nähdä paljonko sitä
päivässä tepastelee. Mitä mieltä olette?
Hyvää kevään odotusta kaikille!!!!!
2322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mullakin on sellanen ja sen avulla pysyy ihanteessa eli 10000 askelta päivässä. luku kuulostaa äärimmäisen suurelta mutta rupea miettimään kaikkia vessa- ja kauppakäyntejä, liikkumista huoneesta toiseen, niin kymmenen tuhatta askelta tulee aika helposti täyteen. jos lisäät vielä puolen tunnin kävely lenkin päivääsi niin 10000 on pieni luku sinulle!:)

Äänestä
  • paljon vastauksesta!Kyllä se vempele minullekkin
    ilmestyy pikapuoliin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyselijä kirjoitti:

Onko ihan huuhaa idea sellaisen hankinta? Olisihan se kyllä jännää nähdä paljonko sitä
päivässä tepastelee. Mitä mieltä olette?
Hyvää kevään odotusta kaikille!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu