Mä annoin periksi. Pääsiäsienä meni pizzaa ja tänään kävin mäkkärissä. Nytkin syön irtokarkkia, kun tää repsahtelu masentaa. :(((
Mä lopetin koska laihtuminen ei vaan oo mahollista.
:(((
-susanna-
Mä lopetin koska laihtuminen ei vaan oo mahollista.
:(((
-susanna-
Vastaukset 7
Vanhimmat
tosi hauskaa... yrittäisitkö kuitenkin keksiä jonkun toisen kiusankohteen?
susanna
Miten hyvältä latte paksulla kermavaahdolla ja croissant voikaan maistua kauhean pääsiäsidieetin jälkeen.
Vappuna aloitetaan porukalla ja tosissaan.!!!
Nyt saa herkutella :D
-susanna-
Älkää uskoko tuota huijaria, joka sotki tämän viestiketjun OSA 2:n.
Pidetään tätä viestiä ja kirjoittelua yllä ja odotetaan, että häirikkö kyllästyy. Mottona "Vappuna vapisee". Silloin aloitan kunnon laihiksen ja toivon kaikki mukaan.
Nyt on herkuttelun aika, saahan sitä itsensä välillä palkita. :D Menihän viime viikolla kolme päivää jo hyvin ja kaikki laihdutus on parempaa, kuin ei mitään!!! :)))))))))
-susanna-
(aito ja alkuperäinen)
Joku yrittää sotkea koko keskustelun ja niinpä rekisteröin nimimerkin ja tästä lähtien kaikki tänne kirjoittamani viestit näkyvät tumman sinisellä ja nimimerkkini on oikeasusanna yhteenkirjoitettuna ja pienellä. Kaikki viestit mitkä tästä eteenpäin on kirjoittanut oikea susanna niin on rekisteröitynyt. Älkää noteeratko muita.
Ei uskois että joku voi olla noin idiootti. ARGH!
Yritetään jatkaa kaikesta huolimatta. Minä siis en ole repsahtanut enkä aiokkaan ja toivottavasti ei kukaan teistäkään.
Tsemppiä!
On se törkeetä, että joku yrittää omia mun kovalla vaivalla käynnistämän shown. Musta tulee julkkis joten häivy jo huijari.
Aito ja alkuperäinen SPRING 2005 SUSANNA
-susanna-
Toi häirikkö kuulostaa ihan Varmalta Tiedolta, se vois olla just nin sekasin että tekis noin.
... käyttää jotakin aineita siellä salilla, sen verran outo hiippari.