Se on taas tulossa pikku hiljaa

Anonyymi

Toivottavasta lämmin kesä, naiset vähissä vaatteissa, paljasta pintaa näkyvillä, ahhh.

4

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meillä nainen vähissä vaatteissa talvellakin, sisätiloissa.
      Yläosattomissa oli vaikka työmiehiä ihan ikkunan edessä...
      Jos katsoivat sisälle niin näkivät E kupin rinnat.

      • Anonyymi

        Tuosta tulee mieleen yksi takavuosien työ juttu. Olin lasitusalalla ja pomo tuli sanoo mulle ja kaverille et pitäis käydä laittamas uusi lasi omakotitaloon, Ei kun menoks ja lasi mukaan, siinä sit hommien alettua saapui talon rouvakin paikalle Lämmin kesä ilma, naisella lyhyt mekko eikä ollut tissiliivejä mekon alla, tottahan se nauliinutti silmät. Siellä mekon alla ne liikkui mukavasti, nännit nöpötti läpi kun rouva otti vähän tavaraa pois edestä et asennus onnistuu. Silmät oli varmaan enemmän rouvan isoissa tisseissä kun lasinasenuksessa, muodokas nainen muutenkin, oikein hyvä persekin mitä nyt mekon alta havaitsi, osasi oikein kuikuttaa kun lähti pois ja huikkasi vielä et ei tarvii siivota hoitaa sit itse. Harmi et hommat loopui lama vuosina, oli siiellä välillä silmän iloo tarjolla ja aina kun oli vaihtoa niin perheen naispuolinen paikalla ja aina katselivat vierestä kun asenneettiin, kerran tarjottiin kahvitkin.


      • Anonyymi

        En tykkää mistään isoista hinkeistä, kouraan sopivat on mun mieleen, harmi että vaimolla on painon nousun myötö rinatkin kasvaneet. Taitaa olla siinä C kupin koossa jo.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En tykkää mistään isoista hinkeistä, kouraan sopivat on mun mieleen, harmi että vaimolla on painon nousun myötö rinatkin kasvaneet. Taitaa olla siinä C kupin koossa jo.

        C kuppi on ainakin minun kouraan aika pienet, D ja E sopivammat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      5168
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2881
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2584
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      26
      1993
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1942
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1779
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      95
      1772
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      167
      1647
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1388
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1220
    Aihe