Onko tässä nolouden huippu naiselta somessa?

Anonyymi

14

1966

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuitenkin tuhannet miehet varmaan niitä pakaroita somessa kuolaa..Että kumpihan sitten on nolompaa, olla kuolattava vai kuolaaja 🤔

      • Anonyymi

        Vihapostiahan tuo tyhjäpää on lähinnä perseensä esittelystä saanut. Tietysti jos perseestä ei tule paskaa niin sitä kelpaakin esitellä.


      • Anonyymi

        Ne kuolaavat junnut ja setämiehet elättävät lukuisia pissiksiä jotka muuten joutuisivat istumaan jossain salen kassalla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ne kuolaavat junnut ja setämiehet elättävät lukuisia pissiksiä jotka muuten joutuisivat istumaan jossain salen kassalla.

        Just näin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vihapostiahan tuo tyhjäpää on lähinnä perseensä esittelystä saanut. Tietysti jos perseestä ei tule paskaa niin sitä kelpaakin esitellä.

        Rohkeaa sisältöä sieltä tulee!


    • Mikset ajele niitä karvoja pois? 😮

    • Anonyymi

      Ei yhtään seksikäs eikä naisellinen nainen tuo.

    • Anonyymi

      On myönnettävä, että en seuraa tai edes katsele ihmisten omia esittelysaitteja tai blogeja yms. juttuja, mutta minulle on syntynyt käsitys, että olisi sangen yleistä toimintaa esitellä treenivideoitaan ja -kuviaan erilaisilla somealustoilla. Ihan harrastelijoista ammattilaisiin asti. Tai sitten esitellään kuvin ja videoin ihan vaan omaa ulkonäköään joka suunnasta ilman kehonrakennusosuutta.

      Vilkaisin jutun klipit ja minut tosiaan yllätti käsityksesi, että juuri tässä olisi itsensä nolaamisen huippu. Kertoisitko tarkemmin, miksi juuri tämä nuori nainen sai sinut tulemaan edellä mainittuihin johtopäätöksiin? Minua aidosti kiinnostaa, miten hänen esittelyvideonsa nyt sitten eroaa tuhansista muista vastaavista?

      • Anonyymi

        Palatakseni vielä toiseen kysymykseen ja kun otetaan huomioon lähes täydellinen kiinnostuksen puute näihin ihmisten itsenä näyttelyesittelyihin, niin ajatus karvaisen perseesi esitelystä netissä sai aavistuksen verran kiinnostukseni heräämään. Karvaperse-brändi kuulostaa sanoisinko suorastaan raikkaalta tuulahdukselta tässä nykymaailmassa. Olisiko se kenties belfiekuva mitä mielikuvituksellimmissa paikoissa? Karvaperse makuuhuoneen sohvalla, päiväpeite ja lakanat Marimekon uusinta mallistoa. Karvaperse kokkaa, essunrusetti suoraan Pariisista ja vispilä Stokkalta (alessa). Karvaperse eduskuntatalon yleisölehterillä, katso karmaisevat kuvat! Brändi olisi loistava.


    • "Miksi Husko on valinnut somebrändikseen juuri takapuolen? Yllä olevalla videolla Erna kertoo koskettavan syyn sille, miksi hän alkoi huomioimaan terveyttään sekä kasvattamaan pakaroitaan."

      Syy on tiedossa mutta veikkaampa että eukko antaa jonku "koskettavan" syyn perseen esittelylleen..

      Naisilla se on niin vaikeaa olla valehtelematta. :D

    • Anonyymi

      miks nuolis sun pakaroi

    • Anonyymi

      Lattapeppuiset naiset lähettävät Ernalle vihapostia ja tappouhkauksia.

      • Anonyymi

        En ole todellakaan lättäpeppuinen mutta en silti lähetä tolle huijarille mitää mutta ymmärrän kyllä jotenkin että miks jotkut sitten lähettää. Kyllä totuus tulee julki aina lopuksi


    • Anonyymi

      On kyllä surullista että itteensä tolleen myy mutta että persettään kirjaimellisesti myy alaikäisille lapsille ketä on ko hlö enimmistä seuraajia niin on sairasta. Ihan fish face kaukana mistään fitneksestä lähempänä kirurgin veistä ja pikku jumppaa missä koko ajan perä pystyssä, ihan kamalaa oikeesti. GRINGE

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa

      En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod
      Ikävä
      22
      3994
    2. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      18
      2996
    3. Seiska: Anne Kukkohovi myy pikkuhousujaan ja antaa penisarvioita

      Melko hupaisaa: https://www.seiska.fi/vain-seiskassa/ex-huippumalli-anne-kukkohovin-amerikan-valloitus-vastatuulessa-myy
      Maailman menoa
      388
      2155
    4. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      239
      1919
    5. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      27
      1851
    6. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      31
      1727
    7. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      32
      1619
    8. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      14
      1367
    9. Kulujen jako parisuhteessa

      Hei, miten teillä jaetaan kulut parisuhteessa? Työttömyyttä ja opiskelua tulee omalla kohdalla jatkumaan vielä jonkin ai
      Parisuhde
      68
      1230
    10. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      12
      1171
    Aihe