Juuri avattiin tornioon suomen 50. Kamux toimipiste. Olipa mitä mieltä tahansa kyseisestä ketjusta, niin varmaan jokainen myöntää että kunnioitettava suoritus.
Nyt kun on jo puolisataa toimipistettä suomessa, niin onko vieläkin tarvetta uusille toimipisteille? Minne olisi hyvä laajentua?
Varmasti kysyntää olisi, sen verran paljon nykyään käytettyjä autoja myydään.
Kamux toimipisteet
11
556
Vastaukset
- Anonyymi
Tämän vuoden aikana nähdään vielä monen Kamuxin toimipisteen lopetus ja lukemattomia työntekijöiden irtisanomisia.
Kamux on lopettanut toimintansa ainakin Nummelassa ja Herttoniemessä. Kamuxin Malmin autohalli on ollut jo jonkin aikaa tarjolla vuokrattavaksi jollekin toiselle.- Anonyymi
Koskaan ei ole edes ollut herttoniemessä.
Nummelassakaan ei ole ollut.
Malmi täytyy tarkastaa mutta ainakin hyvin nähtävästi autoja pois lähtenyt eli tuskin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koskaan ei ole edes ollut herttoniemessä.
Nummelassakaan ei ole ollut.
Malmi täytyy tarkastaa mutta ainakin hyvin nähtävästi autoja pois lähtenyt eli tuskin.Kamux oli Herttoniemessä Länsiauton vieressä 2014-2016. Nummelassa Kamux oli samoihin aikoihin. Kumpikin liike on lopetettu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kamux oli Herttoniemessä Länsiauton vieressä 2014-2016. Nummelassa Kamux oli samoihin aikoihin. Kumpikin liike on lopetettu.
herttoniemi siirreettiin konalaan / malmilla ja nummela lohjalle. Siinä syy
- Anonyymi
tää
- Anonyymi
miksi?
- Anonyymi
Nyt yht' äkkiä on Konala tyhjänä, kaikki kyltitkin poissa!
Saka on vielä vieressä!
Mutta Kamux tosiaan on liipassu pois yön yli! - Anonyymi
Kamux sai vielä lisälainaa. Nyt täytyy tehostaa kovasti toimintaa jos meinaa olla vielä vuoden päästä pystyssä. Muut liikkeet menee nyt ohi käytettyjen autojen tuonnissa.
- Anonyymi
https://www.salkunrakentaja.fi/2024/12/nain-analyysitalo-inderes-paivitti-mallisalkkuaan/
sellanen kamus juu - Anonyymi
Tuolla näyttää olevan uusi Kamux Herttoniemessä!
Vai onko uusi?
On jonkun toisen autoliikkeen vieressä ja
K-Auto kadun vasta puolella! - Anonyymi
hih-velkaa ottaa juu
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun493311Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5252013Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171950Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si821907- 191561
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431498- 281376
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281277UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1131195