Oon pari kertaakin jo yrittäny pudottaa näitä liikakilojani pois,vaan enpä oo onnistunut,vielä.Nyt on jo pakko alkaa natsaamaa! Mä en kylläkää ole mikää ihan älyttömän ylipainoinen,mutta laihdutettavaa kuitenkin olis!Urheilullinen en oo pätkääkään,mutta kävelylenkit vois kylläkin maittaa (ja on vähän pakkokin alkaa maittaa,kun en muutakaan urheiluu harrasta!)Hesasta oon kotosin,löytyykö ketään "samalla asialla"olevii,nimittäin vaikka (kävely,EI juoksu!)lenkki kaveriksi..? Itse oon 28.vuotias tyttö. Jos kiinnostuneita,vastaa tähän alas..laihdutetaan yhdessä!!!
MUKAAN VAAN...
Linnea
3367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei, 10kg mulla edessä päin. Ikää tulee 24v, asun Helsingissä 00710 alueella. Ja kyllä tuo lähteminen yksin on niin tuskaa että lenkki kaveria kaipaisi. Eli jos satut olemaan lähistöltä niin vastaile.
huhuilinki sua tuolla roisessa viestissä,mennäänköhän me nyt ihan ristii..(niin,oon siis ollut täällä kahdella nimimerkillä)oon huopalahdesta päin pitäis saada pois semmonen 5-10kg.korkeintaa,kävely kyllä kiinnostais,vastailehan,jos vielä jaksat/kiinnostaa..(niin,ja mullakin nää raskauden jälkeiset kilot riesana,synnytin reilu vuos sitten.
Nyt ehdin vastata sinne toiseen paikkaan :)