Mitä teet jos...

Anonyymi

toinen osoittautuu nahjukseksi?

12

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Täytyy miettiä.

    • Mikäli toisella ei ole havaittavissa minkäänlaista henkistä kasvua, eikä hän ole halukas oppimaan ja muuttumaan, on syytä vaihtaa maisemaa.
      Ei kannata haaskata aikaansa keskinkertaisuuksiin. Tappitilanne.
      Tuosta ei seuraa muuta kuin ärsytystä.

    • Monta tapaa motivoida, yhdellä tavalla hänestä ainakin pääsisi nopeasti eroon tai sitten olisi niin ärsytetty ja hän osoittaisi ettei olisi nahjus. Pieni mielen sorkinta riittää. 😉

    • Anonyymi

      Pyöritän päätä ja kerron siitä frendille.

    • Anonyymi

      Potkaisen pellolle?

    • Anonyymi

      Sitähän ei ihan heti tiedä, onko sitä vai ei? Alku jännitys voi tuntua jo toisille siltä?

      • Anonyymi

        Kyllä sen näkee melko heti, saako mitään aikaan vai onko pysähtyneisyyden tilassa nahjustelemassa. Reipas ihminen on ihan eri asia kun nahjusteleva luikero.


    • Miksi pitäisi mitään tehdä jos olisi kaikin puolin mieleinen nahjus? kyllä minä mieluummin ottaisin jonkun vaikka vähän laiskahkonkin naisen jos hän vain olisi tyytyväinen elämäänsä ja minua muuten miellyttäisi. Paljon mukavampi varmaan olisi kumppanina kuin joku jatkuvasti itseltään ja muilta mahdottomia suorituksia vaativa pingottaja.

      • Anonyymi

        Näin on, ei kannata asiaa nähdä joko tai, koska olemme yksilöitä hyvine ja huonoine puolineen.


    • Anonyymi

      Jännämiehet on nahjuksia ja aina jännämiehet saa naisia ja naiset siitää lapsia jännämiesten kanssa. Naiset puhuu itseään aina pussiin ettei jännämiehet kiinnosta.

    • Anonyymi

      Nahjus on sellainen, joka ei saa mitään aikaiseksi.

    • Riippuu vähän siitä, onko muuten ihana tyyppi. Mut mä oon aika malttamaton. Pyydän kerran, ehkä kaksi, ja jollei toinen tee, niin teen itse.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      290
      11422
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      133
      7040
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      101
      5833
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      41
      5171
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      52
      4321
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      4079
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3554
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3551
    9. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      79
      3080
    10. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      22
      3075
    Aihe