Minä myönnän olevani TOYBOY . En häpeä sitä. Miksi pitäisi? Kyllähän te tiedätte maailman vanhimman ammatin? Jos olette Kristittyjä, niin mitäs teidän aataminne teki?
Lapsellista paskaa kirjoitetaan koko ajan ja kuvitellaan olevansa itse parempia. Vitut samanlaisia huoria olemme kaikki. Nyt ja tulevaisuudessa. Haluaako joku omasta mielestään parempi ihminen väitellä?
Satukirjan jakeita on sitten turha sitaata. Tuhoan ne kaikki. Nyt vain odotamme kun nes yritetään muka ovelasti haihduttaa epämiellyttävä totuus samoin kuten maailman menoa- palstalla.
Noh antaa idarien luulla olevansa järkeviä.
Kuka panee ylempää?
11
82
Vastaukset
Kovin ovat bemulippisjätkät hiljaa.
Aatami sai pakit Lilithiltä ja varmaan Eeva antoi säälistä. Tosin jos näet ihan porsasta muistuttavan ihmisen niin? 😁
Jos olemme kristittyjä niin juutalaiset tuonkin uskonnon kirjoitti, hiukan lainasivat tanakia sitä tehdessään.- Anonyymi
En minä voi sitä tietää, mitä Jumalamme, teleportaava punainen tomaatti on kertonut meille nahistuville.
- Anonyymi
Punainen Tomaatti, Jumalamme, kierteli maapallon kanssa tähtiä ja kiinnitti valonsäikeen palloomme. Kun suuri Tomaattimme oli valmis, hän teleporttasi maapallon nykyiselle paikalleen ja valo oli siis heti täälläkin.
Taas todistin oikean Jumalan olemassa olon ja kumosin tyhmän näkymättömän satuolennon. Anonyymi kirjoitti:
Punainen Tomaatti, Jumalamme, kierteli maapallon kanssa tähtiä ja kiinnitti valonsäikeen palloomme. Kun suuri Tomaattimme oli valmis, hän teleporttasi maapallon nykyiselle paikalleen ja valo oli siis heti täälläkin.
Taas todistin oikean Jumalan olemassa olon ja kumosin tyhmän näkymättömän satuolennon.Onko syntiä jos söi punaista tomaattia. 😱😵
- Anonyymi
Jascal kirjoitti:
Onko syntiä jos söi punaista tomaattia. 😱😵
Söitkö siemenetkin? Aijai, näin henkin on tullut sinuunkin.
- Anonyymi
Asiakkaat kumpaakin sukupuolta?
- Anonyymi
Meinaatko päästä asiakkaaksi sinäkin? Olen ajatellut hänen osaaikatyönsä kyllä kokoaikaistaa, sen verran taitava hommassaan on, joten saattaa olla, että hänellä ei tulevaisudessa enää ole muille asiakkaille aikaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meinaatko päästä asiakkaaksi sinäkin? Olen ajatellut hänen osaaikatyönsä kyllä kokoaikaistaa, sen verran taitava hommassaan on, joten saattaa olla, että hänellä ei tulevaisudessa enää ole muille asiakkaille aikaa.
heh osui ja upposi. Kisulle terkkuja.
- Anonyymi
Aika hyvä sellainen video jossa Kippari-Kalleksi pukeutunut mies panee kurpitsaa. Veitsellä kovertaa jotain reikää siihen muskelimies.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2319373
- 1206529
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h486064- 724356
Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa324340- 333339
- 563012
On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na282975Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue262943Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta252927