miesprostituoitu

tuommoista hommaa ajatellut kun olen niin kestävä ja hyvinvarustettu, oliskohan naiset kiinnostunu maksamaan ja paljonko ? mistähän saisin ekan asiakkaan ?
175621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kokeilepas aloittaa vaikka laittamalla omalla nimelläsi ja puhelinnumerollasi varustettu ilmoitus lähikaupan ilmoitustaululle... ;-) Eiköhän se kauppa siitä rupea käymään.

Totta puhuen, saattaahan sitä kysyntääkin esiintyä nykyaikana, mutta eiköhän se puskaradio ole paras markkinointikeino. Hankit ensin muutaman tyytyväisen asiakkaan, jotka sitten välittävät viestiä palvelua tarvitseville tuttavilleen.

Työhän ei liene niitä helpoimpia, mutta kaipa siitä raavas mies hengissä selviää, koskapa naisetkin pystyvät moiseen.

Ei muuta kuin lycka till, jos olet tosissasi alalle aikomassa!

Äänestä
  • Onko se ammattiliitto sama kuin naishuorillakin? Eli PAM? Entäs työterveyshuolto? Toimiiko se ja ovatko lääkkeet ilmaisia jos saa sukupuolitaudin tai herpeksen. Yhdistätkö sinäkin huvin ja hyödyn suurella riskillä?

    Äänestä

  • kyselevä kirjoitti:

    Onko se ammattiliitto sama kuin naishuorillakin? Eli PAM? Entäs työterveyshuolto? Toimiiko se ja ovatko lääkkeet ilmaisia jos saa sukupuolitaudin tai herpeksen. Yhdistätkö sinäkin huvin ja hyödyn suurella riskillä?

    Kun sellaiseen hommaan aiot ryhtyä, niin olisi syytä myöskin jo tässä ja nyt ilmoittaa kalusi koko kylmänä, normaalina ja juhlakunnossa. Entä kestoaika, jotta tarvitsevat tietäisi millaisen palvelun saavat. Ja tietenkin hinta.

    Äänestä

  • xxxxx kirjoitti:

    Kun sellaiseen hommaan aiot ryhtyä, niin olisi syytä myöskin jo tässä ja nyt ilmoittaa kalusi koko kylmänä, normaalina ja juhlakunnossa. Entä kestoaika, jotta tarvitsevat tietäisi millaisen palvelun saavat. Ja tietenkin hinta.

    Aika erikoinen termi tuo kalu kylmänä..oletkohan koskaan kokeillut minkälämpyinen elävän miehen kalu on.. entä mikähän on miehen vitaalitoimintojen tila, jos se on kylmä.. Täysin ammatillisesti asiaan perhetyneenä voin sanoa, ettei henki enää silloin pihise. Kompastuitkohan omaan nokkeluuteesi xxx?

    Äänestä

  • kyselevä kirjoitti:

    Onko se ammattiliitto sama kuin naishuorillakin? Eli PAM? Entäs työterveyshuolto? Toimiiko se ja ovatko lääkkeet ilmaisia jos saa sukupuolitaudin tai herpeksen. Yhdistätkö sinäkin huvin ja hyödyn suurella riskillä?

    tartteeks mitään ammattiliittoo kun ottaa vaan rahat pois.

    Äänestä

No, ei muuta kun siitä vaan! Se ongelma tossa on vaan se ettei naiset maksa seksistä. Tai ainakaan tarpeeksi moni, jotta tuolla eläisi. Joten sun tarvii hommata itsellesi miesasiakkaita.

Äänestä
  • Joku vanha kotirouva saattaisi tarvita päiväänsä piristystä. Mutta, mutta...kuinkahan se työkalun toimivuuden kanssa on, jos on vähemmän viehättävä asiakas kyseessä?

    Äänestä

  • Mikäs metsäläinen täällä kommenttejaan kirjottelee?
    Nelikymppiset perheettömät uranaiset ovat ne jotka ostavat miehiltä seksiä.
    He eivät halua sotkeentua ihmissuhde sotkuihin tms. vaan kaipaavat hetken läheisyyttä,sekä tietysti seksiä.
    Heillä on maksukykyä,mutta toisaalta taas vaatimustasokin on kova.

    Äänestä

Totuus on se että kukaan nainen ei halua tällaista palvelua. Ei ainakaan Suomessa. Hyviä syitä on useita.

Äänestä

Näyttäähän noita miesten ilmoituksia netissä olevan.

Kuuntelin yhden radiohaastattelun, jossa alan miehiä haastateltiin. Pääosa asiakkaista oli kuulemma joko kokemattomia nuoria naisia tai jo kypsempään ikään ehtineitä naisia.

Äänestä

Parhaiten kysyntää kuitenkin lienee pääkaupunkiseudun ikääntyvien homppeleiden keskuudessa... jos siis olet hyvännäköinen, hoikka, ns "hyvin varustettu" ja trendikkäästi pukeutuva. Ylipainoisten tuulipukuisten "tavisten" ei kannata yrittää koko hommaa, samaan kastiin kuuluvia on kaikki baarit pullollaan seksiä vonkaamassa, joten miksi kukaan vielä erikseen maksaisi sellasesta....

Äänestä

Hei! Huomasin vasta nyt tuon viestisi vuodelta 2005. Täällä ilmoittautuu eka asiakas: kaunis, fiksu ja filmaattinen nainen. Päivä on ollut todella rankka töissä, joten tänään kaipaisin todella paljon hellää kädestä pitämistä. Se lohduttaisi. Jos teet työsi hyvin saat kauniin hymyn ja keitän sulle kupin kahvia kiitokseksi. Verottomana.

Äänestä

Olen hyvän näköinen 58v eli vanha akka ja elämää nähnyt , sanonpa sulle mies että vaikka saisin mulkkusi ja puolet valtakuntaa en ikä maailmassa OSATAIS seksiä , sitähän saa ilmaiseksi vaikka mistä.

Äänestä

Tiedän, että kysyntää olisi. Yhden yön jutuista saa niin huonoa seksiä, että itse en ainakaan viitsi enää sellaiseen vaivautua. Moni yhden yön tyyppi ei osaa tai ei halua antaa esim. kielihoitoa naiselle, vaikka se monelle naiselle on helpoin tai jopa ainoa tapa saada orgasmi.

Miehillä ongelmana on se, että miehen pitäisi kiihoittua erilaisista naista myös lihavammista. Onhan TV:stä tullut ohjelmia ihan heteromiehistä, jotka tarjoavat naiselle maksullista palvelua tällä alalla. Niitä on myös Suomessa, joskin vähäisemmässä määrin.

Äänestä
  • Osaavilla sormilla ei kestää montaa hetkeä kun nainen laukeaa. Mutta palkkioksi saa yleensä sen kuolleen lahnan. Yritä siitä sitten positiivista tunnetta ammentaa. Jäänyt vähiin yhdenyön reissut viimeisen vuoden aikana.

    Toisaalta kun älliä riittää, niin saa paikan mistä saa tarpeeksi rahaa ostaa itselleen mieluisen palvelun...

    Äänestä

hah, siinäpä liikeidea :) Ihan hyvin vois toimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyntää ? kirjoitti:

tuommoista hommaa ajatellut kun olen niin kestävä ja hyvinvarustettu, oliskohan naiset kiinnostunu maksamaan ja paljonko ? mistähän saisin ekan asiakkaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu