En kulje baareissa. Olen 45 naimisissa oleva mies, joka kaipaa villiä seksiä. Sporttinen ja hyvin koulutettu. Vakipano, joka ehkä omassa liitossa vastaavassa tilanteessa tms. Voisin jopa sponsoroida hiukan.
Mistä löydän rakastajattaren
9
1005
Vastaukset
- Anonyymi
Seuraavasta kadunkulmasta palkallinen prostituutti. He tekevätvain valitsemaansa ammattityötä josta ( toivottavasti) maksavat veroa.
Muista huolehtia sen sosiaaliturvamaksuista! - Anonyymi
Käy Alastonsuomessa. Hyvät sivut, joissa on tarjontaa vähän joka lähtöön. Ihmeen paljon myös nuoria naisia livesponssin perässä. Itse olen muutamia seksisuhteita tuon kautta muodostanut. Jos rehellinen olen, niin parhaimmat ovat olleet nuoret naiset, joilla on klubi "vanhemmat miehet ja nuoremmat naiset...". Parhaimmilla ei ole ollut mitään sanaa sponsissta, mutta keskustelun jälkeen sponssin on noussut esille. Mielettömän kauniita ja sporttisia nuoria naisia! Sponssin on sinäänsä helpoin tapa eli ei ole mitään riskiä takertumisesta tai tunteista. Asia on suoraviivaista ja omiin toiveisiin keskittymistä.
Tietysti nyt jotku alkaa valittamaan kommenttiani, mutta valitettavasti en ole peräkammarin poika vaan menestynyt, keski-ikäinen komea ja koulutettu herrasmies, jolla ei ole ollut koskaan onglemia löytää naisseuraa. Tosin vanhempana en aina jaksa hirveää säätöä, aikatauluonglemia ja eipäs/juupas -asennetta, siksi sopnssiseura toimii parhiten.- Anonyymi
Suoraa mainontaa.
- Anonyymi
Maksullinen nainen, mieluiten eri joka kerta. Maksat kunnolla, niin saat.
- Anonyymi
Olen samaa mieltä, ei tarvitse turhia hienostella ei lirkutella, naiselle rahat käteen ja naimaan. Kokemusta on neljän maksullisen verran, jokainen oli eri tyyppinen ja erilaista palvelua, tylsää ei ollut yhdenkään kanssa, sovitusta pidettiin kiinni ja sen sai mitä naiset lupasi. Eikä mitään hässimistä kiireellä vaan rauhassa.
- Anonyymi
Tähän sopii se mitä olen sanonut niin moneen muuhunkin vastaavaan kysymykseen. Koskee niin miehiä että naisia.
Normaali terve ihminen saa kontaktin kyllä vastakkaisen sukupuolen ihmiseen oikeassa elämässä. Joku on onnistunut saamaan kontaktin työkaveriin ja naapuriin jne.
Mutta yksin olevana ihmisenä sanon suoraan, että parisuhteessa olevat ihmiset saa etsiä vieraat petikaverit varatuista ja yksinolevat olemme yksin ellei vapaa nappaa! - Anonyymi
Sinullahan on vaimo. Sponssaa sitä.
- Anonyymi
Hoida pääsi kuntoon. Nimittäin yläpää.
- Anonyymi
Miksi et olisi erilainen nuori ja kertoisi vaimollesi haluavasi villiä seksiä? Kyllä se onnistuu kun palvelet häntä hyvin. Nuolet useamman orgasmin, ostat vähän yllätyksenä kivoja seksivälineitä...
Ei saa olla laidka. Jos oma sekdielämä väljähtää syy on myös itsessä.
Salasuhde on nimittäin sellanen riski, että poksahtaessaan saattaa kaduttaa. En olevtavannut yhtäkään joka ei olis katunut. Kaikki naiset ei anna anteeksi, olipa sitten lapsia tai ei.
Onni ei löydy muista ihmisistä vasn jokaisen täytyy itse muovata oma elämä. Eikö olis kivempaa olla oman vaimon kanssa kiimoissaan kuin heittelehtiä syyllisyydessä sen vieresdä kun hän nukkuu. Tiedän mistä puhun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5711972- 93960
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18947Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101826Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki3785Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50739- 69728
- 63715
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74668- 65553