Jännä pitää olla ja sitten mies kuolee nuorena. Varmaan tuo uusi mieskin kuolee kohta.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/459abfab-6b6c-4944-b55a-78af5d0d5eaf
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/459abfab-6b6c-4944-b55a-78af5d0d5eaf
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Joo, mies haluaa jännänaisia. Ei käy naapurin kilttityttö-nainen.
Mies ottaa mielllään jännanaisen ja se on henki pois. Mies on aina jännänaisen omaisuutta eikä pääse siitä eroon kuin noin.
Jännänainen on miehistä jännittävä. Kiltti tyttö ei ole mitään :(
Tuoss akävi niin että nainen valitsi jännämiehen.
Eipä kun mies valitsi jännänaisen.
Jännänainenhan se on..
"Uudella miesystävällä ei ole rikostaustaa eikä esimerkiksi rahaongelmista tulleita velkomustuomioita. Naisella sen sijaan on taustallaan petosrikoksia ja kymmenittäin velka-asioita, myös vuokranmaksuun liittyviä.
Pienituloinen nainen sai vuonna 2015 90 päiväsakkoa toistuvista lievistä petoksista paria vuotta aiemmin. Hän kaupitteli olemattomia Playstation 3 -pelikonsoleita netin kauppapaikalla. Yhdessä tapauksessa hän vuokrasi valheellista kesämökkiä ja erehdytti asianomistajan maksamaan 650 euroa, jolloin tuomio tuli perusmuotoisesta petoksesta. Nainen myönsi tekonsa esitutkinnassa ja jätti tulematta paikalle käräjäoikeuteen."
Naiset ovat arvaamattomia suuttuessaan.
Kostonhimoinen nainen on pelottava ja ahdistava kokemus.
Kyllä. Varmasti.
Vihaisen naisen muisti on pitkä.
voit kostaa minulle vaikka kuinka paljon haluat, oi dominoijani, voit antaa elämäni selkäsaunan minulle ja nautin siitä täysin siemauksin . =)
T
Jahas.
olen T alkuinen henkilö ja tässä 2 sijalla.
https://www.facebook.com/130866713633504/videos/suomen-kehonrakennushistoriaa-vuodelta-1985/1081429241910575/
ettei kannata ryppyillä. =)
Ei pitäisi ottaa itseään vanhempaa kurppaa
Ja mitä menetämme? HAH!!!
sitä vaan ihmettelen että uusi tuttavuus tai tapailu suhde niin miksi mies meni mukaan henkirikokseen nainen puhuu entisestään niin olis mies sanonut mene entisen luo ja heippa ja etsinyt toisen naisen
Jännänaisille kun ei sanota ei.
Miesten pitäisi olla valppaampia.
Joo joo täällä te noita jänniä rakastatte.
Ei ollut kiltti nainen ja oli monen jännämiehen käyttämä.