Peräpukamavoide silmäpusseihin???

Moni suosittelee täällä peräpukamavoidetta silmäpusseihin, mutta onko joku todella itse kokeillut ja huomannut auttavan? Mikä olisi merkki ja paljonko maksaa?
42020
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ammenna navetan altaasta 3 deciä lehmän virtsaa,
sekoita se decissä ihan tavallista skeidaa, ja sitt´ vaan vihreää silmäin päälle, mutakylpy, ni kyll´se sitt´niinku siitä (jos oot pohjan maalla, ni pari helluntailais-lestadiolaisrukousta päälle... Ne voi lukee jos oot sieltä ihan vaan senkin takii ettei tuu turpaan...)

Äänestä
  • ASSHOLE!!!!!

    Äänestä

Kylläpä taas jollain on hauskaa.. Ite en oo tota pukamavoidetta koklannu, mut Sandra Bullock kehui jossain haastattelussa parhaimmaksi kauneustuotteekseen peräpukamavoiteen, uskokaa tai älkää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maijuli kirjoitti:

Moni suosittelee täällä peräpukamavoidetta silmäpusseihin, mutta onko joku todella itse kokeillut ja huomannut auttavan? Mikä olisi merkki ja paljonko maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu