Suomi oli parempi maa ennen euroa ja EU:ta

silloin ei tarvinnu edes rahoittaa etelän puliveivarimaita, jotka ei halua maksaa veroja.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomi huijattiin Eeuuhun. Ensimmäinen kansan äänestys oli kielteinen, niin KOIJARIT keksi kaikkea POPULISTISTA PIRUUTTA, maksoivat jopa Shirinowskin uhkailemaan suomea, ja kehuivat kuinka paljon suomeen virtaa miljoonia, kun vain äänestämme liittymisen puolesta. SE OLI päivänselvä kansan petos, ja töppäsivät vielä erittäin raskaasti, kun markasta luopuivat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

silloin ei tarvinnu edes rahoittaa etelän puliveivarimaita, jotka ei halua maksaa veroja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu