Maha on kasvanut isoksi, kuin kaljamaha vaikka en kaljaa juokaan. Viinaa joskus ja rasvaisia ruokia. Aineenvaihduntakin on hidastunut kun ikää tulee. Syön mielestäni paljon vähemmän kuin vaikka kymmenen vuotta sitten mutta silti olen läskiintynyt. En tykkää läskimahastani, miten pääsen siitä eroon?
Olen ihan hirveä läski
Anonyymi
2
86
Vastaukset
- Anonyymi
jospa kyseessä on vatsaonteloon kerääntyneet ruansulatuksesta aiheutuneet metaboliset kaasut. Kehoitan aloittajaa vakavasti pohtimaan pierennän lisäämistä. Samalla mahan luonnoton pömpötys vähenee. Nyrkkisääntö: Miinuutti aktiivista pierentää ja vatsan ympärysmitta kaventuu 1 cm verran.
No liikkuminen ja se liikkuminen. Toinen vaihtoehto taitaa tosiaan olla tuo piereminen. Joskus yks kunnon tussaus auttaa. Pyydä jotain pamauttamaan nyrkillä möhömahaasi niin pääsee kaasut liikkeelle.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad961525- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että403911- 163890
- 56743
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632