Oletko
-pelimies
- setämies
- miesten mies
-talonmies
-metsämies
-ukkomies
- vai mikä olet miehiäsi?
- reallyreally-
-pelimies
- setämies
- miesten mies
-talonmies
-metsämies
-ukkomies
- vai mikä olet miehiäsi?
- reallyreally-
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Batman..
tai
Scatman.
Hatman..
tai
Catman.
Enivei..
https://youtu.be/P5mtclwloEQ
Olen punaviinimies.
Kirjoitatko runoja :P
-howmanydeepverses-
En, mutta käytän baskeria kesät talvet.
Kaikkia jonkun verran, poislukien ukkomies
Siis monimunamies.
Kukaan ei myönnä olevansa supermies. Nyt ei tarvitse ujostella. Kaikki seksikkäät supermiehet saavat kuvailla vaikka miesrintakarvojaan.
Kunnanmies tietysti, riippuu korvista kuuluuko.
Olen rakastunut mies.
Muuttuiko persoona siinä rakastuessa esimerkiksi ukkomiehestä pelimieheksi vai miesten mieheksi? Miesoletetun luulisi toisaalta käyttäytyvän kuten naisoletetun vastaavassa tilanteessa. Tietääkö oletettu kohde rakastumisesta?
Olen 11-kuukautta vanhan vauvan setä mutta en käytä itsestäni setämies nimitystä varsinkaan suomikaksnelosen palstoilla sattuneesta syystä
Noh ajattelin, että olen kaikkea noita, sekä hyvin paljon muutakin. Onneksi funis ja joku muu oli korjannut aloittajan mokoman erehdyksen.
Iloisia uutisia kuitenkin. Tuleva omistajani oli hyväksynyt minut sellaisenaan kuin olen. Lisäksi hänen vaatimuslista oli kovin vähäinen. Siinä jopa luvattiin Toyboylle shampanjaa.
Täytynee todeta, että Timpalla menee nyt hyvin. Siitäkin olen onnellinen, että jotkut ovat tällekkin palstalle pyrkineet tuottamaan nykyisen hallituksen haukkumista, mutta ei oikein ole tuulta ottanut alleen.
Vaikka en tavallaan ole sinkku, vaan Toyboy, niin pitäkäämme tämä palsta puhtaana typerästä öyhötyksestä.
Ja sitten tietty se pakollinen juutuuppilinkki: Tämä on ihan musiikkia, mitä leikkikalu kuuntelee. Arch Enemy: https://www.youtube.com/watch?v=lk2-bgwA0Ro
Tälläkin paganmetal -naisvokalistilla on uskomaton miesääni, paitsi että osaa laulaa myös perinteisellä naisäänellä.
Miesäänellä alkaa 1:05.
https://youtu.be/Tt6_65LDZ60
Ihan tavallinen vakosamettihousuinen mies.