Ahdistaa ihan kun en tiedä voinko kertoa tunteistani... Tai jos kerron onko se liian myöhäistä. Oikeasti :(
Olet niin hyvä mies
Älä rakastu muihin kuin minuun
Oon niin surullinen kun en voi heti kertoa tunteistani :(
Sun kaltaisella varmasti vientiä
Oon rakastunut suhun
26
1149
Vastaukset
- Anonyymi
Rakkaus mikään ei ole myöhäistä meidän kohdalla!! ja lupaan että en koskaan riitelee IRL sun kanssa mutta ne jotka sun kanssa haluaa nussia niin näytän esimerkkinä että ne eivät saa katsoa sinuun päin missään muodossa!!!
- Anonyymi
kertoa tunteistasi voi vaatia jonkin luvan osaltasi, kumpi meistä on milloinkaan ketterämpi ohittaessaan tuon luvan"
katso, hevosesta otettu epäselvä kuva missä on jotain selittelyä....
terveisin. "ne oli niitä aikoja....."
https://www.youtube.com/watch?v=8SK8LiAncyE&list=RD8SK8LiAncyE&start_radio=1- Anonyymi
Tarkenna vähän!! onko se asia että et minuun luota!no silloin kun se luottamus ei onnistu niin jatketaan Eri suuntaan kumpikin ja unohdetaan tunteet!ei siinä sen kummempaa ole!!
- Anonyymi
Minäkin olen myös rakastunut suhun.
- Anonyymi
Minä niin toivoisin, että viestin aloittaja olisi se kuka haluaisin, mutta tuskin näin on.. t.jk
- Anonyymi
Keneltä haluaisit olevan? Alkukirjain?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keneltä haluaisit olevan? Alkukirjain?
oisko j
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keneltä haluaisit olevan? Alkukirjain?
Ses.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
oisko j
Jos olisin tuon kirjoittanut niin just j
- Anonyymi
Nää on trollialoituksia.
- Anonyymi
Kyllä nämä täydestä näihin joihinkin valioyksilöihin menee...
- Anonyymi
Ei se ole myöhäistä mutta muista että en iloitse muutakuin humalassa...
En tiedä onko se oikein mutta aidot kärsii masennuksesta helposti
Joka kuukausi kärsin joitakin päiviä masennuksesta sitten toisena päivänä saatan olla hyvinkin iloinen ja johtuu myös keleistä paljon mun mielentila..
Psykopaattista mutta ainakin olen aito.
Ja se mitä sinulta toivon niin että olisi samanlaista aitoutta ja sinussa sitä varmasti on
....
Silti kysynkin uudestaan mikä vuodenaika sinusta on paras?
Minun mielestä syksy tai kesä kuitennii koska talvella en meinoo kestee sitä pimeyttä
....... - Anonyymi
kaikki vuodenajat ovat hyviä ja loistavia, mutta kaikista parhaimmat ovat päivät vuodessa, eli 365 päivää, 24 tuntia jokaisessa kun saa olla kanssasi, ne ovat tärkeimmät.
- Anonyymi
kyllä se toukokuusta- marraskuu on mukavinta aikaa.. oi että ku mie en saa sinua mielestäni.
- Anonyymi
Ja mies on...?
- Anonyymi
A mies?
- Anonyymi
Au revoir susanna!
- Anonyymi
Kohta on myöhäistä.
- Anonyymi
Sun pitäisi kertoa. Ei se toinen jaksa odottaa, jos ei edes tiedä sun tunteista.
- Anonyymi
Just näin. Kissa vaan pöydälle ja keskustelu alkakoon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Just näin. Kissa vaan pöydälle ja keskustelu alkakoon.
Ja katin kontit. Piäppä kuule mirrit housuissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja katin kontit. Piäppä kuule mirrit housuissa.
Pitäiskö sinun tilata itsellesi jostain mursuun murisija, niin voisit lakata tuon huvittavan saalistuksesi😂
- Anonyymi
Älä ole ahdistunut koska siihen ei ole syytä, mullakin on ne tunteet elossa.
Olet ensirakkauteni ja tiedän sen nyt, pitkä jakso meni sumussa ja loput tiedätkin jo.
[-J-] - Anonyymi
Kerrot vaan, jos sanoo kieltävästi niin mitä sitten? Ei tarvitse ainakaan jäädä arpomaan.
- Anonyymi
Onhan minulla reilustikin vientiä olenhan nuorempi ja komeakin. Kerran täällä vain eletään, joten kerrothan jos tunteita on.
- Anonyymi
Et tietenkään kerro, älä ota mitään riskejä elämässä. Jää kotiin yksin itkemään, näin tallaat paikallasi hautaan asti. Sehän on elämän perusta se.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu4684167Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3181732- 1171567
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n891494Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991428Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n601395- 521356
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi991272- 451119
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa341098