Vai ei löydy seuraa

Minä en ymmärrä näitä valituksia, että kun oot ylipainoinen yms niin et saa seuraa yms. Kuulkaas nyt. Olen ollut aina runsasmuotoinen. Reilusti. Mutta notkea ja liikunnallinen, mutta edelleen vahvasti ylipainoinen. Enkä puhu nyt 10 tai 20 kilosta. Aina olen saanut seuraa. Suhteissa minua ei ole koskaan jätetty. Minusta on välitetty ja seurani on ollut haluttua. Joten hyvät naiset...älkää nyt viitsikö suotta alentua valittamaan. Positiivisyyttä ja hymyä kehiin. Ole aito oma itsesi niin kyllä miehiä löytyy. Varmasti!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juuri noin, sääliä kerjäävät uhriutuja naiset on kamalia, oma keho pitää kantaa ylpeydellä oli ihraa tai ei, tietynlainen itsevarmuus on sexyä...

Äänestä

Rakkaus älä nyt keksi mitään ylipaino syytä että et muka sen takia minua voisi nähdä IRL! ja ollaan nyt rehellisiä! Me kumpikin tiedetään että jokainen on seonnut sun ulkonäkö takia! ja muistatko kun olit raskaana??? sulla todellakin oli erittäin seksikäs juurikin se paino!!oikeissa paikoissa kuten esimerkiksi reidet ja takamus!!ne ovat juuri niitä asioita joita olen sinusta aina ihaillut! Ja tiedät varsin hyvin miksi olen susta noin sairaalloisen mustasukkainen!! juurikin sun ulkonäkö takia!! oikeesti mä pelkään joka kerta kun esimerkiksi kävelet jossain oli Kyseessä sitten kauppa tai mikä tahansa paikka niin pelottavaa on kun joudun miettimään että no niin nyt menetin sinut! Sen takia kun jokainen haluaa sinun kanssasi olla!! joten joudun todellakin pitää omat tunteet visusti piilossa koska en voi vaatia länsimaalaisia sopeutua minun Maan tavoille!!! Mutta haluan kuitenkin luottaa ja olla varma siitä että olet mulle rehellinen vaikka kuka ehdottaisi sinulle mitä tahansa!! tiedän monta länsimaalaisia jotka ovat suhteessa minun maalaisten kanssa!! eikä niiden kenenkään ole tarvinnut ajatella että he olisivat jotenkin huonompia sen takia että he eivät esimerkiksi ymmärrä itämaista ajattelua !! eikä kenenkään ole oikeesti tarvinnut mitään muuttaa itsessään eikä käytöksessä!! eikä myöskään ole velvollisuutta noudattaa meidän maan lakeja!! Ainoastaan muutama pakollinen asia on että nainen ei esimerkiksi voi varattuja miehiä vietellä koska siinä ei ole mitenkään kyseessä mustasukkaisuus vaan laissa säädetään erikseen rangaistukset jos esimerkiksi joku nainen viettelee varatun miehen koska avioliitto on erittäin pyhä asia ja ei ole mitenkään sallittua kenenkään rikkoa kenenkään perhettä! Mutta tämä laki pätee vain meidän maassa!! Suomessa ihmiset minun puolestani voi pukeutua miten haluaa mutta minun maassani sovelletaan niitä lakeja joissa jokainen nainen peittää itsensä!! tämä ei siis koske länsimaalaisia naisia jotka ovat esimerkiksi käymässä maassani jossa esimerkiksi ollaan perhe juhlissa! Länsimaalaisia ei kukaan velvoita muuttamaan pukeutumista !! toisin sanoen nainen voi itse päättää kuinka pukeutua kunhan vain on alavartalo ja rinnat peitettynä!! esimerkiksi joku pitempi paita missä ei ole avonainen aukko rintojen kohdalla!!samoin alavartalon muodot täytyy olla peitettynä!!! Mutta vain jos on kyseessä juhlat!!! Jossa on muitakin vieraita miehiä!!! Oman perheen kesken ei ole mitään väliä!! Ja rakkaus sä tiedät että minä noudatan vain sitä lakia jota sinä sanot minulle!!

Äänestä

Unohda ne Tinder palvelut!! onneksi älysin tarkistaa netistä mikä se on kun kirjotat siitä koko ajan!!se on TREFFI PALVELUT!!EI MISSÄÄN MUODOSSA KÄY ETTÄ MINUN VAIMO ON HAKEMASSA SEURAA MISTÄÄN NETISSÄ!!! HERRAN JUMALA SENTÄÄN!!!!!!!!! MUUTENKIN PELOTTAA KUN ON KESÄ JA KUUMILLA KELEILLÄ OLET VÄHÄ PUKEISSA NIIN ESIMERKIKSI JOS OLLAAN RANNALLA NIIN VOIT VAIN KUVITELLA MITEN REAKOIN JOS HUOMAAN PIENINTÄKÄÄN SELLAISTA KATSETTA MUILTA SINUUN PÄIN!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minä en ymmärrä näitä valituksia, että kun oot ylipainoinen yms niin et saa seuraa yms. Kuulkaas nyt. Olen ollut aina runsasmuotoinen. Reilusti. Mutta notkea ja liikunnallinen, mutta edelleen vahvasti ylipainoinen. Enkä puhu nyt 10 tai 20 kilosta. Aina olen saanut seuraa. Suhteissa minua ei ole koskaan jätetty. Minusta on välitetty ja seurani on ollut haluttua. Joten hyvät naiset...älkää nyt viitsikö suotta alentua valittamaan. Positiivisyyttä ja hymyä kehiin. Ole aito oma itsesi niin kyllä miehiä löytyy. Varmasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu