Persuilla Suomen arkajalkaisin puoluejohto
Anonyymi
12<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Verovaroilla persut kirjoittelee raiskausta ylistäviä kirjoja
Mikä on tällainen kirja?
Jos viittaat Hankamäen kirjaan, hän kyseenalaistaa ehdotetun raiskauksen määritelmän, jossa miehelle jäisi todistustaakka osoittaa, että nainen suostui.
Ja tuolla johtamisella pitäisi sitten päästä koko maata hallitsemaan? Huh uh!!
Kun tilaa sivarit, saa myös sivarit.
Persujohto toimii täysin samoin kuin minkätahansa puolueen johto vastaavassa tilanteessa. Yksikään poliitikko ei ole tunnettu rohkeudestaan mutta kaikki tunnetaan herkkähipiäisyydestään.
Jössess mitä prinsessoja siellä ps johdossa ollaan.
Pelko 120 000 euron menettämisestä saa persutkin puhuman mielin kielin.
Pitäisi hakata ylläpidosta pois tämä heidän masinoima poliittinen vihakampanja.
Samainen juttu kehui marinin hallituksen toimia vaikka totuus on että hallitus päästi viiruksen tahallaan ja hallitsemattomasti maahan aiheuttaen koko korona kriisin minkä varjolla koitetaan pitää kaatuvaa euta väkisin pystyssä ?
Hamilon juttu valheellisesta mediasta on täysi fakta Suomessa?
Vihreillä menee KAIKKI päin persettä
https://mvlehti.net/2017/07/22/huijari-pekka-haavisto-on-esiintynyt-tutkijana-ja-vierailevana-professorina-on-pelkka-ylioppilas/
Halla-aho tekee kiltisti mitä vihervasemmisto käskee. Turha persuja on äänestää kun voi äänestää suoraan kommareita.